Geodeta/Specjalista ds. detekcji infrastruktury podziemnej (Kraków)

GISonLine jest jednym z wiodących na rynku przedsiębiorstw z branży geoinformatycznej w Polsce.  To Firma tworzona przez profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu wdrożeń GIS. Realizujemy projekty w różnych sektorach gospodarki: energetyka, telekomunikacja, administracja publiczna, turystyka i ochrona środowiska.

Jeśli nie interesuje Cię praca w dużej  korporacji, a szukasz stabilnej firmy w której będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę i spotkasz ludzi z pasją, zapraszamy do aplikowania.

Praca w GISonLine to nie tylko pasja do technologii to także dobra zabawa i możliwość realizowania pozazawodowych zainteresowań.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

GEODETA/Specjalista ds. detekcji infrastruktury podziemnej

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres zadań:

  • Analiza dokumentacji geodezyjnej,
  • Detekcja i inwnentaryzacja infrastruktury podziemnej z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu geodezyjnego (lokalizatory, georadary, sondy)
  • Pomiary geodezyjne w terenie z wykorzystaniem GPS,
  • Powykonawcze opracowanie danych w opragramowaniu klasy CAD (2D/3D)
  • Wykonywanie podstawowych obliczeń geodezyjnych,

Czego potrzebujemy:

  • Wykształcenia minium średniego geodezyjnego (wyższe mile widziane),
  • Doświadczenia w realizacji geodezyjnych prac terenowych pomiarowych i inwentaryzacyjnych,
  • Bardzo dobrej znajomości sprzętu geodezyjnego,
  • Bardzo dobrej znajomości programów AUTOCAD, MS Word oraz MS Excel,
  • Znajomości przepisów geodezyjnych,
  • Samodzielności i umiejętności zorganizowania swoich codziennych obowiązków tak, aby jak najefektywniej zrealizować cele,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Zaangażowania i sumienności realizowanych zadań,
  • Mile widziane uprawnienia geodezyjne 1 i/lub 2,
  • Mile widziana znajomość podstaw metodyki PAS 128,
  • Gotowości na pracę w terenie na delegacji

Co możemy Ci dać:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, premię od sprzedaży
  • Formę zatrudnienia dostowaną do twoich potrzeb – umowę o pracę lub kontrakt B2B z gwarantowaną atrakcyjną ilością urlopu,
  • Udział w realizacji ciekawych projektów krajowych i zagranicznych (Polska, Norwegia, Szwecja, Niemcy)
  • Możliwość pracy i rozwoju w zakresie nowoczesnych i różnorodnych technologii związanych z detekcją infrastruktury podziemnej,
  • Pracę w zmotywowanym zespole, w dobrej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play,
  • Niekorporacyjną atmosferę, udział w firmowych wyjazdach i spotkaniach nieformalnych na których celebrujemy nasze sukcesy,
  • Udział w nowatorskich projektach,
  • Biuro w centrum Krakowa z dobrym dojazdem tramwajem lub pociągiem (jesteśmy tuż obok Dworca Głównego),
  • szkolenia techniczne i miękkie, spotkania na których dzielimy się wiedzą,
  • możliwość realizowania swoich pomysłów nie tylko tych związanych z pracą ale też tych związanych z pasjami,
  • elastyczny czas pracy– pracę możesz zacząć między godz. 7 a 10, możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • możliwość karty sportowej.

Prosimy o zawarcie w CV zgody:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez GISonLIne  z siedzibą w 31-153 Kraków, ul. Szlak 65 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

23.05.2019 Wrocław