Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS (Rzeszów)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Inspektor Podkarpacki Oddział Regionalny ARiMR / Biuro Kontroli na Miejscu / Wydział ds. GIS - Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS miejsce pracy: Rzeszów

Liczba poszukiwanych kandydatów /wymiar etatu: 1 osoba / pełny etat na okres próbny 3 miesiące

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwość  rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki

  • Identyfikowanie rozbieżności w wektorowych danych referencyjnych w Systemie Identyfikacji Działek Rolnych  (LPIS).
  • Opracowanie rozbieżności w sprawach powiązanych z działkami referencyjnymi, na których zidentyfikowano konieczność modyfikacji elementów EFA w   wektorowych danych referencyjnych w systemie PZSIP
  • Udostępnianie danych GIS na potrzeby kontroli na miejscu
  • Wektoryzacja działek rolnych na potrzeby kontroli na miejscu
  • Przygotowanie dokumentacji kontrolnej GIS w postaci cyfrowej do przygotowania w trakcie kontroli na miejscu metodą FOTO.
  • Prowadzenie wyjaśnień z rolnikami w zakresie danych GIS.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe – ekonomia, rolnictwo, geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, administracja
  • bardzo dobra znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • bardzo dobra znajomość zadań realizowanych przez ARiMR.

Wymagania pożądane:

  • co najmniej roczny staż  pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem kontroli administracyjnej wniosków o przyznanie płatności obszarowych w biurze powiatowym ARiMR w oparciu o ortofotomapę  lub roczny staż pracy w obszarze projektów GIS,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Praca z systemami informacji przestrzennej, analiza ortofotomap, pomiarów GPS, pomiarów wektorowych.
  • Zdolności analityczne, znajomość przepisów krajowych i unijnych w zakresie Wspólnej Polityki Rolnej,  znajomość zagadnień w zakresie ewidencji gruntów i   budynków. Praktyczna znajomość zagadnień technicznych w zakresie geodezji i kartografii (m.in. GIS).
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność, kultura osobista.
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, dokładność
  • orientacja na rezultat,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1.Załączony do ogłoszenia kwestionariusz osobowy.
2.List motywacyjny.
3.Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)
4. Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do:  1 listopada 2019 r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

Listownie
pod adresem:      Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Podkarpacki Oddział Regionalny
al. Tadeusza Rejtana 36, 35-310  Rzeszów
z dopiskiem (na kopercie): Dokumenty dotyczące naboru:  OR 09/BKM/11/19

Osobiście
adres:    Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:
al. Tadeusza Rejtana 36 ( V piętro), 35-310  Rzeszów
(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach
z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru:  OR 09/BKM/11/19