Krakowskie uczelnie i UMWM zapraszają na Małopolski GISday

Małopolski GISday, który odbędzie się pod hasłem "Przestrzeń wokół nas" – jest wspólną inicjatywą konsorcjum Krakowskiego GISday tworzonego od 2008 roku przez: Uniwersytet Jagielloński (UJ), Uniwersytet Rolniczy w Krakowie (URK), Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie (AGH), Uniwersytet Pedagogiczny (UP) i Politechnikę Krakowską (PK) oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (UMWM).

Małopolski GISday  "Przestrzeń wokół nas"

Te dwa podmioty (Krakowski GISday + UMWM) podjęły się w bieżącym roku organizacji obchodów światowego święta systemów GIS jaki będzie miał miejsce w dniu 16 listopada.2022 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46; Wydział Leśny). Tego dnia odbywać się będą liczne: wykłady, demonstracje oraz konkursy z nagrodami. W dniu poprzedzającym GISday (tj. 15.11.2022) jak i w dniu samej Konferencji (godziny popołudniowe i wieczorne) dla osób zainteresowanych odbędą się warsztaty, których program zostanie niebawem opublikowany. Udział w warsztatach jest bezpłatny ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Tematyka konferencji obejmuje szeroki wachlarz zagadnień związanych z wykorzystaniem technologii geoinformatycznych w badaniach naukowych, zarządzaniu kryzysowym, monitorowaniu środowiska i w ochronie przyrody. Prezentowane mogą być tematy badań, wdrożeń, technologie i rozwiązania programistyczne i inne inicjatywy wykorzystujące narzędzia geoinformatyczne.

Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji i rejestracja na stronie malopolskigisday.urk.edu.pl

 

Nasze patronaty

Konferncja "Geoinformacja: Nauka – Praktyka – Edukacja"
1-3 grudnia 2022
GIS Day 2022 w Poznaniu
16 listopada 2022
Wrocławski GIS Day
16-17 listopada 2022
Forum GPS
9 grudnia 2022

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018