• gisplay.pl

Trzy świętokrzyskie powiaty rozbudują swoje geoportale o dodatkowe e-usługi

Rozstrzygnięto przetarg na rozbudowę geoportali w powiatach skarżyskim, koneckim i starachowickim o dodatkowe e-usługi oraz znaczące podniesienie dojrzałości istniejących e-usług.

Jedyną ofertę dla wszystkich trzech części zamówienia na kwotę 317 340 zł brutto złożyła firma GEOBID. Zamówienie obejmuje rozbudowę geoportali w poszczególnych powiatach umożliwiająca świadczenie nowych e-usług, w tym dostosowanie istniejących e-usług do wymogów zmienionego PGiK w zakresie obsługi wykonawców prac geodezyjnych, uzależniających procesy biznesowe od daty zgłoszenia pracy geodezyjnej. W ramach zamówienia wykonawca przeprowadzi także szkolenie dla powiatu koneckiego oraz instruktaż dla powiatów skarżyskiego i starachowickiego oraz obejmie rozbudowane geoportale zawierające dotychczasowe funkcjonalności i e-usługi oraz nowe e-usługi wsparciem użytkownika i asystą techniczną przez okres 36 miesięcy.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „e-Geodezja - cyfrowy zasób geodezyjny Województwa Świętokrzyskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser