• gisplay.pl

Krzysztof Cybulski nowym Dyrektorem Pionu Wdrożeń i Usług GIS w Esri Polska

Zmiany w Pionie Wdrożeń i Usług GIS w Esri Polska. 1 lipca 2024 stanowisko Dyrektora działu objął Krzysztof Cybulski. W ramach pełnionych obowiązków pokieruje ponad sześćdziesięcioosobowym zespołem, dbając o realizację planów rozwoju i o usprawnienie prac na rzecz klientów firmy.

Krzysztof Cybulski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Geodezja i Kartografia.  Posiada ogromne doświadczenie w analizie oprogramowania oraz projektowaniu systemów GIS. Z Esri Polska związany jest od 2017 roku.

- Objęcie nowego stanowiska to dla mnie wielkie wyróżnienie i jednocześnie wyzwanie. Realizując postawione przede mną zadania, swoją codzienną pracę chciałbym oprzeć na kilku kluczowych dla mnie założeniach. Po pierwsze, współpracując wewnętrznie i z Partnerami, umocnić Esri Polska w roli lidera rynku GIS z korzyścią dla klientów. Ważne jest dla mnie również słuchanie głosu osób realizujących projekty w firmie. Przyjmując model partnerstwa biznesowego, chciałbym, aby każdy z pracowników posiadał jasność, co do pełnionych obowiązków oraz decyzyjność, a co za tym idzie, realny wpływ na działanie firmy – mówi Krzysztof Cybulski.

Firma Esri Polska powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc., USA – światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2024
24-26 września 2024
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser