Oferta konsorcjum ESRI Polska i GIAP najkorzystniejsza w przetargu na GeoBazę dla Miasta Gdańsk

Oferta konsorcjum ESRI POLSKA Sp. z o.o. (Lider Konsorcjum) i GIAP Sp. z o.o. (Partner) w przetargu na Utworzenie GeoBazy na potrzeby Gminy Miasta Gdańska wraz z dostawą technologii ESRI lub równoważnej została wybrana jako najkorzystniejsza.

esri polska front GIAP

Przedmiot zamówienia obejmuje przede wszystkim wdrożenie środowiska do tworzenia, odczytywania, przetwarzania i zarządzania danymi przestrzennymi w Gminie Miasta Gdańska i napełnianie bazy danych przestrzennych na potrzeby Gminy Miasta Gdańska wraz z aplikacjami i usługami towarzyszącymi.

GeoGdańsk to projekt, którego głównym zadaniem jest wzrost efektywności pracy z danymi przestrzennymi w Wydziałach Urzędu Miejskiego w Gdańsku i Jednostkach Organizacyjnych. Wzrost ten zostanie osiągnięty poprzez budowę wspólnej GeoBazy oraz ustandaryzowanych aplikacji do pracy z danymi przestrzennymi.

Realizacja projektu wpłynie na wzrost sprawności zarządzania Gminą Miasta Gdańska w zakresie danych przestrzennych oraz ułatwi spójną komunikację z mieszkańcami. Dane uporządkowane dzięki Programowi GeoGdańsk będą udostępniane poprzez GeoMapę dla mieszkańców, co ułatwi budowanie interakcji i świadomości przestrzeni Gdańska.

Oferta konsorcjum na zamówienie podstawowe wynosi 5 535 000 zł brutto.

Nasze patronaty

GIScience 2021
27-30 września 2021
Informacja przestrzenna impulsem dla rozwoju lokalnego
26-27.05.2021
XXI Conference of PhD Students and Young Scientists
23-25.06.2021

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018