Gdzie modernizacja EGiB? Sprawdzimy w Geoportalu

W serwisie www.geoportal.gov.pl opublikowano warstwę „Obręby w trakcie modernizacji”, która prezentuje informacje o realizowanych obecnie modernizacjach ewidencji gruntów i budynków.

Ilustracja przedstawia zrzut ekranu z serwisu www.geoportal.gov.pl prezentujący warstwę „Obręby w trakcie modernizacji” w powiększeniu przedstawiającym obszar obrębu objętego modernizacją egib. Na rysunku widać identyfikator tego obrębu, datę rozpoczęcia modernizacji oraz planowaną datę zakończenia modernizacji.

Informacje o prowadzonych modernizacjach EGiB w geoportal.gov.pl

Na mapie (przy odpowiednim powiększeniu) zobaczymy obszary obrębów, na obszarze których przeprowadzana jest obecnie procedura modernizacji EGiB. Udostępniona usługa prezentuje informacje w zakresie identyfikatora obrębu, daty rozpoczęcia modernizacji oraz planowanej daty zakończenia prac.

Jak informuje GUGiK, obecnie zbierane są informacje o wykonywanych aktualnie w poszczególnych obrębach ewidencyjnych modernizacjach ewidencji gruntów i budynków. Informacje o modernizowanych obrębach będą na bieżąco aktualizowane na podstawie ankiet wpływających z powiatów.

Nasze patronaty

GIS Day w Stolicy 2021
13 grudnia 2021
VI Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)
10.12.2021
27. Urodzin Stowarzyszenia GEOIDA
GIS day 2021

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018