Nie przyszedł do Ciebie Mikołaj? Następnym razem użyj tej mapy!

Ciekawostka nie tylko sezonowa – mapa, która pokazuje trasę, jaki musi przebyć nasza kartka z życzeniem do Św. Mikołaja to sporo śmiechu i piękne animacje!

Nie przyszedł do Ciebie Mikołaj? Następnym razem użyj tej mapy!

Wśród interaktywnych map znajdziemy czasem takie, które bardziej niż typowe narzędzia przypominają rzeczy i tematy mające po prostu poprawić nam humor. Właśnie do tej kategorii należy strona Kartka do Św. Mikołaja, pozwalająca wysłać wirtualną kartkę do ulubionego świętego większości osób, nawet tych niekoniecznie religijnych.

Zasada działania witryny jest prosta: wpisujemy na wirtualnej kartce to, co chcemy otrzymać od Mikołaja (można popuścić wodze wyobraźni, bo strona przyjmie wszystko, co nam przyjdzie do głowy) oraz miasto, do którego ma dotrzeć prezent, po czym akceptujemy wysyłkę i patrzymy na ekran, gdzie zaczyna się właściwa część przedstawienia. Oglądamy drogę naszego życzenia, które wędruje różnymi środkami transportu poprzez kontynenty do Św. Mikołaja, a stamtąd – do nas.

To rzecz jasna tylko zabawa, ale przygotowana ze smakiem i wywołująca uśmiech – kto powiedział, ze w grudniu wszystkie mapy muszą być na serio?

Nasze patronaty

Dzień Teledetekcji 2021
21 grudnia 2021
GIS Day w Stolicy 2021
13 grudnia 2021
VI Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)
10.12.2021
27. Urodzin Stowarzyszenia GEOIDA
GIS day 2021

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018