• gisplay.pl

Rowerowa mapa Wrocławia w nowej wersji

W nowej wersji rowerowej mapy Wrocławia znajdziemy wszystkie trasy rowerowe w mieście z podziałem na ich rodzaj, pasy dla rowerów. Zaznaczone zostały również stacje Roweru Miejskiego oraz inne udogodnienia dla rowerzystów.

Rowerowa mapa Wrocławia w nowej wersjiW porównaniu z poprzednim wydaniem, nowa mapa jest dużo bardziej kompletna, jeśli chodzi o infrastrukturę rowerową. Jest dostępna w wersji papierowej i elektronicznej (pdf).

Na mapie zaznaczono strefy uspokojonego ruchu do 30 km/h a także izochrony dojazdu do centrum w 15 i 30 minut. Sprawdzimy też, gdzie znajdują się kontrapasy i kontraruch (tj. dozwolona jazda na rowerze pod prąd na ulicach jednokierunkowych).

Nie zapomniano również o turystycznych trasach Wrocławia. Na mapie uwzględniono trzy trasy w terenie: Trasa Twierdzy Wrocław, Szlak Odry, Trasa Eurovelo 9.

Mapa uwzględnia 200 stacji Wrocławskie Roweru Miejskiego – z rozróżnieniem na te z terminalem i te z totemem. Dodatkowo, na mapie jest zaznaczona, z wyjątkiem centrum, odległość od każdej stacji – 500 m, jest to pomocne przy wyborze stacji, która jest bliżej danego punktu.

Pobierz mapę [pdf, 37 MB]

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser