• gisplay.pl

Zapowiedź dużej aktualizacji aplikacji Yanosik

Już wkrótce aplikacja Yanosik ma przejść sporą metamorfozę. Sprawdźcie, co dokładnie się zmieni z najnowszą aktualizacją.

Najważniejszą zmianą, którą będzie wprowadzona w aplikacji, jest całkowicie nowy wygląd dashboardu, czyli ekranu startowego. Zamiast znanego nam interfejsu z kilkoma kartami, znajdziemy już wkrótce kafelki z najważniejszymi usługami dla wszystkich kierowców.

- Celem wprowadzenia zmian w ekranie startowym w Yanosiku jest przede wszystkim ułatwienie kierowcy dostępu do najważniejszych funkcji. Zależało nam na tym, by każdy zmotoryzowany mógł korzystać z różnych wartościowych usług w aplikacji, które ma teraz pod ręką, od razu po jej uruchomieniu. To czyni Yanosika nie tylko wsparciem w trasie, ale przyjacielem kierowcy w każdej sytuacji, nie tylko w czasie jazdy samochodem – tłumaczy Małgorzata Dąbrowska, Yanosik

Wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji, zyskamy też szybszy dostęp do takich usług, jak ubezpieczenie pojazdu czy też do miejsca w którym z łatwością znajdziemy nowy samochód.

- Planując zmiany skupiliśmy się na odświeżeniu interfejsu aplikacji oraz wprowadzeniu licznych udogodnień dla kierowców, m.in. rozbudowaliśmy klawiaturę zgłoszeń i wprowadziliśmy dwa kluczowe rozwiązania: najpotrzebniejsze usługi dostępne od ręki oraz karuzelę z ulubionymi miejscami – mówi Małgorzata Dąbrowska, Yanosik 

Zapowiadane zmiany:

  • Ekran startowy (dashboard) – znajdziemy na nim 9 kafelków z najpotrzebniejszymi usługami, które przydadzą się również poza trasą, będą to m.in.: bilety autostradowe, ubezpieczenie samochodu, ogłoszenia motoryzacyjne.
  • Pojawią się dwie nowe zakładki – pod nazwami urządzenia oraz historia. W pierwszej z nich znajdziemy informacje na temat wszystkich urządzeń Yanosika oraz ich obsłudze. W drugiej zakładce udostępnione zostaną możliwość szybkiego sprawdzenia historii swojego pojazdu.
  • Karuzela z miejscami docelowymi – czyli wszystkie ulubione miejsca docelowe pod ręką, aby ich wybór przed jazdą był jeszcze szybszy i wygodniejszy. Dodatkowo, na karuzeli znajdziemy takie informacje jak orientacyjny czas podróży oraz aktualną pogodę w miejscu docelowym. Znacznie łatwiej będzie teraz dodać nową kartę z wybraną destynacją.
  • Zwiększamy możliwości dodawania zgłoszeń - Wprowadzona zostania rozszerzona klawiatura zgłoszeń, która do tej pory zwykle kojarzyła się ze zgłaszaniem kontroli prędkości, wypadków lub innych utrudnień na trasie. Po zaktualizowaniu aplikacji, będziecie również możliwość skorzystania z funkcji SOS, czyli wezwania służb ratunkowych lub lawety, dodawania cen paliw oraz istotnych zmian na mapie. 

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2024
24-26 września 2024
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser