GPS-owa akcja Znicz w NaviExpert

Od piątku, 30 października br., do poniedziałku, 2 listopada br., system nawigacji NaviExpert działający w większości nowoczesnych telefonów komórkowych będzie rozkodowany. Oznacza to możliwość korzystania z aplikacji bez konieczności zakupu abonamentu oraz dostęp do najświeższych informacji o reorganizacji ruchu drogowego wokół cmentarzy w głównych miastach Polski. Na podstawie tych danych, które pochodzą z oficjalnych komunikatów samorządowych system NaviExpert będzie wytyczał najlepszą, optymalną trasę dojazdu.

W bazie POI oznaczone będą również miejsca stałych i tymczasowych parkingów wokół cmentarzy, które będzie można łatwo zlokalizować w aplikacji NaviExpert za pomocą wyszukiwarki POI Explorer. Jeżeli Użytkownik zna nazwę cmentarza, to parking w okolicy będzie nazywał się tak samo jak cmentarz. Wystarczy, że wpisze nazwę POI "powązki cmentarz", a system wyświetli wszystkie możliwe wyniki dla danej lokalizacji pod nazwą "powązki parking". Jeżeli cmentarz nie ma nazwy, wystarczy wpisać nazwę ulicy lub wpisać w wyszukiwarce, np. "cmentarz szczecin" i wyświetli się lista parkingów wokół szczecińskich cmentarzy wraz z adresami do wyboru.

Bezpieczeństwo w podróży zapewni użytkownikom na bieżąco aktualizowana baza niebezpiecznych miejsc, fotoradarów oraz punktów częstych kontroli drogowych. Korzystający z nawigacji NaviExpert nie będą narażeni na poszukiwania objazdów remontowanych odcinków dróg, ponieważ system wytyczy trasę przejazdu z pominięciem wszystkich możliwych utrudnień na drodze.


 

Aktualnie z systemem współpracuje ponad 200 modeli telefonów znanych marek, jak Sony Ericsson, Nokia, HTC, Motorola, Samsung oraz LG. Każdy kto posiada taki telefon może pobrać bezpłatnie ze strony www.naviexpert.pl aplikację. W określonym czasie akcji Znicz można korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji systemu nawigacji NaviExpert, aby szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

Miasta objęte GPS-ową akcją Znicz: Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Łódź, Kraków, Lublin, Warszawa, Wrocław.

źródło: NaviExpert

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser