AutoMapa najlepszą nawigacją roku 2009 według magazynu Mobile Internet

AutoMapa została nagrodzona statuetką Wirtualnego Telefonu - prestiżową nagrodą magazynu Mobile Internet. Wirtualne Telefony przyznawane są za wybitne osiągnięcia, produkty i usługi wyróżniające się na rynku w minionym roku.


Już drugi raz z rzędu AutoMapa została wybrana przez Kapitułę Konkursu najlepszą Nawigacją Roku. Wręczając nagrodę AutoMapie, Kapituła Konkursu szczególnie podkreśliła działanie AutoMapa Traffic - jedynego w Polsce systemu wyznaczania tras z uwzględnieniem zatorów drogowych dostępnych w trybie on-line.

"- Każda nagroda, którą otrzymujemy motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Cieszy nas, że doceniana jest nie tylko jakość i dokładność AutoMapy, ale i innowacje, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju nawigacji. Fakt, że AutoMapa jest najczęściej nagradzaną nawigacją na rynku jest dla nas wielkim wyzwaniem. Musimy bowiem sprostać najwysżzszym oczekiwaniom ze strony użytkowników."- powiedział, odbierając nagrodę Wirtualnego Telefonu, Janusz M. Kamiński, Szef PR i Marketingu AutoMapy.

Tylko w ciągu 2 miesięcy 2010 roku AutoMapa otrzymała kilka prestiżowych nagród, uzyskując m.in. tytuł Programu Roku specjalistycznego magazynu PC World, nagrodę Produktu Roku PDAClub.pl czy tytuł Najlepszego Polskiego Developera. Dziewiąta edycja konkursu "Wirtualnych Telefonów" była podsumowaniem osiągnięć rynku teleinformatycznego w 2009 roku oraz miejscem spotkania najważniejszych osobistości polskiej branży IT i nowych technologii.

źródło: AutoMapa

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2024
24-26 września 2024
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser