Navwigacja NaviExpert w ofercie Playa

Play rozpoczął promocję Samsunga Avila z nawigacją NaviExpert. W ofercie promocyjnej Play Mixtura prezentem jest roczna licencja nawigacji NaviExpert z transmisją danych GPRS w pakiecie. Tym samym NaviExpert zdominował polski rynek nawigacji mobilnych współpracując z trzema wiodącymi operatorami telefonii komórkowej.

NaviExpert jest rozwiązaniem online typu Premium, dzięki czemu na bieżąco odbywa się aktualizacja map oraz informacji o remontach dróg, czasowo zamkniętych odcinkach i zmianach w organizacji ruchu. Informacje dotyczące natężenia ruchu drogowego uzyskiwane są z wykorzystaniem nowatorskiej technologii Community Traffic. Dodatkową funkcjonalność nawigacji NaviExpert zapewnia pełna baza fotoradarów, punktów częstych kontroli drogowych i niebezpiecznych miejsc, stale aktualizowana i weryfikowana przez społeczność Użytkowników.

System NaviExpert wyznacza trasę biorąc pod uwagę rzeczywistą sytuację na drodze wraz z pominięciem wszelkich możliwych utrudnień, czego nie oferują inne dostępne w Polsce systemy nawigacyjne do telefonów komórkowych. Korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki POI Explorer Użytkownik zlokalizuje interesujący go punkt, jak np. restaurację, parking, stacje benzynową, wyszuka aktualny repertuar kin, wydarzenie kulturalne lub sportowe w okolicy.

NaviExpert to pierwszy polski system nawigacji GPS działający w większości telefonów komórkowych. Aplikacja oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Ponad 220 modeli telefonów komórkowych znanych marek, jak Sony Ericsson, Nokia, HTC, Samsung, LG oraz BlackBerry jest kompatybilnych z systemem NaviExpert. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Era i Play. Jest również partnerem portalu Wirtualna Polska. Spółkę powołali w połowie 2005 roku wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki, Politechniki Poznańskiej. Firma pozyskała inwestora typu Venture Capital, którym jest notowana na GWP firma MCI Management SA.

źródło: NaviExpert

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2024
24-26 września 2024
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser