Geoinformatyk – Programista Python (Warszawa)

W związku z pozyskaniem nowych projektów badawczo-rozwojowych i dynamicznym rozwojem Instytut Geodezji i Kartografii ogłasza nabór do pracy w Centrum Geomatyki Stosowanej na stanowisko:

Specjalisty ds. geoinformacji

Główne zadania:

  • tworzenie algorytmów i przygotowywanie narzędzi umożliwiających automatyzację procesów przetwarzania danych przestrzennych,
  • praca z dużymi zbiorami danych przestrzennych,
  • praca w środowiskach chmurowych,
  • tworzenie dokumentacji projektowej, przygotowywanie artykułów naukowych,
  • udział w spotkaniach projektowych i konferencjach naukowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych, nauk o Ziemi i środowisku oraz nauk przyrodnicze,
  • 3-letnie doświadczenie w zakresie przetwarzania i analizy danych przestrzennych,
  • umiejętność programowania w Python,
  • podstawy środowiska Linux,
  • wiedza z zakresu teledetekcji,
  • mile widziane doświadczenie w wykorzystywaniu algorytmów uczących oraz chmur obliczeniowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z krajowymi bazami danych,
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i czytanie branżowej literatury, czytania i tworzenia dokumentacji,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat,
  • elastyczny czas pracy
  • miła i życzliwa atmosfera pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • praca w międzynarodowych projektach,
  • gwarantujemy rozwój zawodowy i naukowego przez udział w konferencjach i szkoleniach, studiach podyplomowych, szkołach doktorskich,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (np.: dofinansowanie do zajęć sportowych, pakiet medyczny, wczasy pod gruszą).

Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:

  • CV i list motywacyjny,

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".