Specjalista w Wydziale Koordynacji Ochrony Przed Powodzią i Suszą (Rzeszów)

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (RZGW Rzeszów) poszukuja osoby na stanowisko:

Specjalista w Wydziale Koordynacji Ochrony Przed Powodzią i Suszą

Opis stanowiska:

  • prowadzenie spraw związanych z uzgadnianiem projektów dokumentów planistycznych w zakresie terenu położonego na obszarach szczególnego zagrożenia powodzią,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach o wydanie decyzji zwalniających od zakazów obowiązujących na obszarach szczególnego zagrożenia powodzią,
  • przygotowanie informacji o zagrożeniu powodziowym, w tym opracowywanie opinii w zakresie ochrony przed powodzią oraz ograniczanie jej skutków,
  • prowadzenie analiz w zakresie oceny planowanych przedsięwzięć pod kątem ich oddziaływania na stan ochrony przeciwpowodziowej.

Wymagania:

  • posiada wykształcenie wyższe techniczne,
  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe,
  • zna przepisy aktów prawnych: Ustawa Prawo wodne, Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, Kodeks postępowania administracyjnego, Rozporządzenie Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej w sprawie opracowywania map zagrożenia powodziowego oraz map ryzyka powodziowego,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office, w szczególności programem Excel,
  • jest osobą sumienną, dobrze organizuje pracę własną.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość oprogramowania GIS (np. QGIS, ArcGIS).

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki,
  • wczasy "pod gruszą", bazy noclegowe w całym kraju,
  • atrakcyjne pakiety szkoleniowe,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • zgrany zespół i miłą atmosferę,
  • pracę, która ma znaczenie.Inne informacjeTermin nadsyłania aplikacji do 16 maja 2023 r.

Termin składania dokumentów mija 28 kwietnia 2023 r.

Treść ogłoszenia