Asystent ds. geodezji oraz GIS (Wrocław)

Biuro Projektów PANGAZ Wrocław Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent ds. geodezji oraz GIS

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie oraz weryfikacja materiałów geodezyjnych, kartograficznych oraz GIS,
  • Obróbka danych przestrzennych graficznych i opisowych,
  • Podstawowe analizy przestrzenne GIS,
  • Wsparcie w pracach realizowanych przez projektantów,

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość oprogramowania GIS (QuantumGIS, ArcGIS,),
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinach geodezja, geografia, geoinformatyka lub pokrewnych,
  • Komunikatywność, samodzielność oraz zaangażowanie w pracę, a także umiejętność twórczego, nieszablonowego myślenia oraz kreatywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D),
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • Umiejętność czytania dokumentacji geodezyjnej oraz budowlanej,
  • Znajomość SQL,

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach krajowych i międzynarodowych,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca w przyjaznym i zgranym zespole,
  • Bardzo dobre warunki pracy.