Redaktor opracowań kartograficznych oraz GIS (Szczecin)

Firma FOTOKART poszukuje pracownika na stanowisko:

"Operator komputera" w pracowni zajmującej się opracowaniami kartograficznymi, GIS i geodezyjnymi.

Zakres obowiązków:

  • - redakcja map,
  • - analiza dokumentacji pomiarowej,
  • - przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • - wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów,
  • - umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • - umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,

Mile widziane:

  • - wykształcenie geodezyjne lub GIS,
  • - doświadczenie w branży geodezyjnej lub GIS,
  • - znajomość oprogramowania typu CAD, GIS (Geo-Info, EWMapa, Microstation, AutoCad, ArcGIS, QuantumGIS itp.).

Oferujemy:

  • - w okresie próbnym umowę o dzieło, docelowo umowę o pracę,
  • - pracę w doświadczonym zespole,
  • - możliwość rozwoju zawodowego,
  • - wynagrodzenie adekwatne do stopnia posiadanych umiejętności,
  • - praca w siedzibie firmy w Szczecinie.

Oferty z CV proszę przesyłać mailem, w temacie: praca GIS. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Piotr Masłowski