Operator stacji odbioru i przetwarzania danych satelitarnych (Kraków)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Oddział w Krakowie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisk:

Operator stacji odbioru i przetwarzania danych satelitarnych w Dziale Teledetekcji Satelitarnej

Liczba etatów: 0.5

Miejsce pracy: Kraków, ul. P. Borowego 14

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (licencjat);
  • znajomość obsługi komputera;
  • podstawowe umiejętności programistyczne;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym;

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad poprawnością pracy systemów komputerowych stacji odbioru i przetwarzania danych satelitarnych;
  • monitorowanie procesów odbioru, przetwarzania i dystrybucji danych satelitarnych;
  • prowadzenie archiwizacji danych satelitarnych;
  • monitorowanie pracy stacji roboczych znajdujących się w stacji odbioru i przetwarzania danych satelitarnych;
  • bieżące raportowanie wykonanej pracy;
  • praca w równoważnym trybie pracy (12-godzinne dyżury, 7 dni w tygodniu)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • możliwość doskonalenia zawodowego;
  • szkolenia stanowiskowe;
  • prywatną opiekę medyczną.

Termin i forma składania dokumentów:

Dokumenty (CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego, z podaniem wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto ) prosimy składać w terminie do dnia 03 lutego 2017 r.

lub

  • listownie/osobiście poprzez dostarczenie koperty z dokumentami na adres:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy

Oddział w Krakowie

Dział Teledetekcji Satelitarnej

ul. P. Borowego 14

30-215 Kraków