Specjalista - kartograf, geodeta (Białobrzegi gm. Nieporęt)

Jednostka Wojskowa z siedzibą w Białobrzegach gm. Nieporęt poszukuje pracowników ze specjalnością kartografia lub geodezja.

Praca na zastępstwo na stanowisko Specjalisty.

Wymagania:

  • obywatelstwo: polskie; niekaralność
  • umiejętność obsługi oprogramowania: Arc GIS, QGIS, Global Mapper, mile widziane: Geoserver;
  • podstawowa wiedza ze specyfiki map wojskowych
  • j. angielski na poziomie B1;
  • mile widziane osoby chcące nieustannie poszerzać swoją wiedzę

Główne zadania pracownika: przygotowanie podkładów mapowych do systemów wojskowych ciągłe poszerzanie swojej wiedzy z dziedziny oprogramowania GIS. Oferujemy pracę w młodym zespole.

Prosimy o załączenie klauzuli RODO.