Junior Fullstack Developer/Programista GIS (Kraków)

GISonLine jest jednym z wiodących na rynku przedsiębiorstw z branży geoinformatycznej w Polsce.  To Firma tworzona przez profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu wdrożeń GIS. Realizujemy projekty w różnych sektorach gospodarki: energetyka, telekomunikacja, administracja publiczna, turystyka i ochrona środowiska.

Jeśli nie interesuje Cię praca w dużej  korporacji, a szukasz stabilnej firmy w której będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę i spotkasz ludzi z pasją, zapraszamy do aplikowania.

Praca w GISonLine to nie tylko pasja do technologii to także dobra zabawa i możliwość realizowania pozazawodowych zainteresowań. Górskie wycieczki, wieczory z gitarą przy ognisku? Jeśli masz jakiś pomysł – u nas znajdziesz ludzi z którymi możesz go zrealizować.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Junior Fullstack Developer/Programista GIS

Miejsce pracy: Kraków

TECHNOLOGIE, W JAKICH PRACUJEMY:

  • Backend – C#, ASP.NET MVC, NET Core, EntityFramework, WCF
  • Frontend – Java Script, jQuery UI, Dojo, React + Redux
  • Aplikacje mobilne – C#, Xamarin, Android
  • GIS – ESRI, Open Layers
  • Bazy danych – SQL Sever, PostgreSQL/PostGIS
  • Git
  • Scrum

STRUKTURA ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Wytwarzanie nowych funkcjonalności – 70%
  • Utrzymanie systemu/poprawa błędów – 10%
  • Wsparcie klienta/spotkania – 10%
  • Tworzenie dokumentacji – 10%

CZEGO POTRZEBUJEMY:

  •  Umiejętności  tworzenia oprogramowania w zakresie back-end lub front-end – mogą to być różne projekty np. realizowane podczas studiów lub w ramach własnej inicjatywy – ważne jest dla nas aby były udokumentowane i abyśmy mogli się zapoznać z efektami pracy programistycznej i z kodem źródłowym,
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań, jak również umiejętności w pracy zespole
  • Stosowania dobrych zasad projektowania obiektowego w codziennej pracy (SOLID, KISS, DRY), tworzenia kodu wysokiej jakości
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Chęci nauki i rozwoju zawodowego w zakresie tworzenia rozwiązań geoprzestrzennych GIS

CO JESZCZE JEST DLA NAS WAŻNE (DODATKOWE ATUTY):

  • Znajomość frameworków frontendowych (ReactJS, AngularJS, ViewJS)
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na urządzenia mobilne
  • Doświadczenie w tworzeniu geoportali
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość SQL
  • Znajomość frameworków do tworzenia rozwiązań Web-GIS (ArcGIS, LeafletJS, Open Layers)

Twój zakres zadań:

  • Aktywny udział we wdrażaniu i integracji zaawansowanych rozwiązań klasy GIS Enterprise w zakresie:
    • komponentów WEB-GIS
    •  aplikacji mobilnych
    • rozwiązań klasy desktop
  • Wsparcie zespołu GISonLine w codziennych zadaniach
  • Udział w pracach kontrolnych i testach tworzonego oprogramowania
  • Szacowanie pracochłonności realizacji nowego zadania/projektu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i administracyjnej realizowanych projektów
  • Współpraca z klientem przy sprzedaży, realizacji, rozbudowie tworzonych systemów
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w realizacji poszczególnych zadań/projektów
  • Opracowywanie/aktualizacja standardów wewnętrznych z obszaru budowy systemów informatycznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów i realizowanych usług
  • Monitorowanie i rozwiązywanie incydentów i problemów administracyjnych i technicznych
  • Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie wdrażanie systemów klasy GIS

Co oferujemy:

  • możliwość rozwijania i doskonalenia umiejętności programistycznych  - dbamy aby nasz kod spełniał  najwyższe standardy, dbamy też, aby nasze rozwiązania były tworzone w nowoczesnych i efektywnych technologiach
  • możliwość pracy nad projektami w dużej skali dla wiodących klientów w swojej branży w Polsce, jak również nad innowacyjnymi projektami zarówno na rynek polski jak i zagraniczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Będziesz mieć okazję samodzielnego działania oraz realny wpływ na wybór technologii
  • formę zatrudnienia dostosowaną do twoich potrzeb – umowę o pracę lub kontrakt B2B z gwarantowaną atrakcyjną ilością urlopu
  • pracę w zmotywowanym zespole, w dobrej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play
  • niekorporacyjną atmosferę, udział w firmowych wyjazdach i spotkaniach nieformalnych na których celebrujemy nasze sukcesy
  • udział w nowatorskich projektach
  • biuro w centrum Krakowa  z dobrym dojazdem tramwajem lub pociągiem (jesteśmy tuż obok Dworca Głównego)
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w zakresie zastosowań GIS w branżach sieciowych, ochrony środowiska, administracji publicznej
  • szkolenia techniczne i miękkie, spotkania na których dzielimy się wiedzą
  • możliwość realizowania swoich pomysłów nie tylko tych związanych z pracą ale też tych związanych z pasjami
  • elastyczny czas pracy– pracę możesz zacząć miedzy 7 a 10, możliwość częściowej pracy zdalnej

Przesyłając nam swoje CV wyrażasz zgodę, aby się z Tobą  skontaktować w celu zakończenia procesu rekrutacji. Możesz anulować swoją zgodę w dowolnym momencie.