Specjalista ds. projektów badawczo-rozwojowych (Warszawa/Gdańsk)

Wasat Sp. z o.o. jest firmą geoinformatyczną tworzącą i świadczącą innowacyjne usługi w oparciu o teledetekcję satelitarną, GIS i IT.

Poszukujemy nowych pracowników do naszego interdyscyplinarnego zespołu w związku z pozyskaniem projektów badawczo-rozwojowych w polskich instytucjach i w Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz wzrostem zapotrzebowania na usługi firmy.

Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie wspomóc realizację projektów B+R oraz promowanie i wdrażanie ich wyników.

Specjalista ds. projektów badawczo-rozwojowych

Miejsce pracy: Gdańsk lub Warszawa

Zadania:

  • planowanie budżetów i harmonogramów płatności w projektach badawczo-rozwojowych (NCBR, RPO, ESA, Horizon Europe);
  • prowadzenie dokumentacji projektowej oraz komunikacji z instytucjami finansującymi;
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań merytorycznych i wniosków o płatność;
  • wsparcie przygotowania analiz rynkowych oraz działań promocyjnych i wdrożeniowych w projektach;
  • udział w tworzeniu wniosków o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych w dziedzinach: teledetekcji satelitarnej, geoinformatyki i rolnictwa precyzyjnego;
  • organizacja roboczych spotkań, opracowywanie notatek i bieżących analiz.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień finansowych i sprawozdawczych w projektach;
  • doświadczenie w tworzeniu wniosków projektowych i wspieraniu realizacji projektów B+R;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • zaawansowane umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • znajomość polskiego i europejskiego systemu wsparcia prac badawczo-rozwojowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w środowisku międzynarodowym;
  • sukcesy w pozyskiwaniu projektów B+R;
  • doświadczenie związane z realizacją projektów w dziedzinie teledetekcji, GIS, rolnictwa lub IT.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania;
  • bardzo ciekawą i kreatywną pracę;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w firmie działającej w nowoczesnej branży;
  • życzliwą i spokojną atmosferę pracy w niewielkim zespole;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach.

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wasat Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."