Stanowisko pracy ds. aktualizacji i eksploatacji baz referencyjnych LPIS/GIS (Warszawa)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Od Specjalisty do Głównego Specjalisty w Departamencie Baz Referencyjnych i Kontroli Terenowych - Stanowisko pracy ds. aktualizacji i eksploatacji baz referencyjnych LPIS/GIS

Miejsce pracy: Warszawa

nr ref.: ARiMR/DBRiKT/90/21

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat – umowa o pracę

Oferujemy:

  • stabilną pracę za atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałe zatrudnienie,
  • nowoczesne technologie,
  • szkolenia merytoryczne i językowe,
  • dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy,
  • nagrody motywacyjne, „trzynastą pensję”,
  • świadczenia socjalne.

Główne obowiązki:

  • Realizacja prac związanych z procesem przetwarzania i aktualizacji danych przestrzennych.
  • Tworzenie i aktualizacja procedur oraz niezbędnej dokumentacji w zakresie właściwości Wydziału.
  • Prace związane z postępowaniami audytowymi w zakresie systemu informacji przestrzennej.
  • Opracowywanie sprawozdawczości z działania wewnętrznej komórki organizacyjnej w zakresie powierzonych zadań.
  • Prace analityczne związane z modyfikacją systemów informacji przestrzennych, w szczególności w zakresie baz referencyjnych Systemu Identyfikacji Działek Rolnych LPIS/GIS.
  • Udział w nadzorze i monitorowaniu biur powiatowych i oddziałów regionalnych w zakresie prawidłowości aktualizacji baz referencyjnych LPIS.
  • Prace związane z systemem informacji przestrzennej oraz realizacją procesu kontroli administracyjnych przy wykorzystaniu narzędzi GIS.
  • Obsługa organizacyjna i merytoryczna zadań związanych z budową, modernizacją i aktualizacją baz referencyjnych LPIS/GIS.

Wymagania konieczne:-

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek informatyka lub pokrewne
  • Co najmniej roczny udokumentowany staż pracy,
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie sporządzania analiz danych,
  • Znajomość SQL i umiejętność pracy z bazami danych,
  • Praktyczna znajomość narzędzi ETL,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,

Wymagania pożądane:

  • Umiejętności związane z programowaniem obiektowym
  • Umiejętność pracy z danymi przestrzennymi w środowisku bazodanowym.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. Załączony do ogłoszenia kwestionariusz osobowy.
  2. List motywacyjny
  3. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)
  4. Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie, znajomość języka angielskiego i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do: 29 października 2021 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

Listownie pod adresem: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa, z dopiskiem: ARiMR/DBRiKT/90/21

Osobiście: Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa (kancelaria czynna w godz.: 7:30-15:30). Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: ARiMR/DBRiKT/90/21

Nasze patronaty

GIS Day w Stolicy 2021
13 grudnia 2021
VI Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)
10.12.2021
27. Urodzin Stowarzyszenia GEOIDA
GIS day 2021

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
23.05.2019 Wrocław