Inspektor ds. GIS (Gliwice)

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach poszukuje osoby na stanowisko:

Inspektor ds. GIS

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Biegła obsługa komputera i oprogramowania biurowego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Wyobraźnia przestrzenna.

Mile widziane:

  • Studia kierunkowe na jednym z kierunków (geomatyka, geodezja, informatyka, wod.-kan.);
  • Znajomość oprogramowania GIS (QGIS lub ArcGIS);
  • Certyfikat ECDL GIS;
  • Znajomość zagadnień z branży wod.-kan.;
  • Znajomość języka zapytań SQL;
  • Znajomość bazy danych Postgresql

Przedsiębiorstwo oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Gwarancję rozwoju zawodowego;
  • Możliwość długofalowej współpracy w oparciu o umowę o pracę.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • Dokument poświadczający wykształcenie i uprawnienia;
  • Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Zakres obowiązków na w/w stanowisku obejmuje:

  • Weryfikacja i wprowadzanie danych na zasoby mapowe;
  • Współpraca z pozostałymi działami przedsiębiorstwa w zakresie pozyskania danych;
  • Czynne uczestnictwo w pracach polowych związanych z pomiarami w terenie za pomocą urządzenia GPS;
  • Przygotowywanie wydruków map cyfrowych;
  • Analiza danych