Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS (Wrocław)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Inspektora/Specjalisty w Dolnośląskim Oddziale Regionalnym Biuro Kontroli na Miejscu - Wydział ds. GIS - Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: OR01/54/BKM-GIS/22
Liczba poszukiwanych kandydatów /wymiar etatu: 1 osoba/ w pełnym wymiarze czasu pracy – okres próbny 3 miesiące

Oferujemy:

Główne obowiązki:

Wymagania konieczne:

Wymagania pożądane:

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1.    Załączony do ogłoszenia kwestionariusz osobowy;
2.    List motywacyjny;
3.    Załączone do ogłoszenia oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych;
4.    Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.;

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dokumenty należy składać w terminie do: 08.11.2022 r. (decyduje data wpływu do ARiMR).

Listownie pod adresem:
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Dolnośląski Oddział Regionalny
ul. Giełdowa 8
52-438 Wrocław
z dopiskiem:
Dokumenty dotyczące naboru nr ref ogłoszenia OR01/54/BKM-GIS/22

W wersji elektronicznej na adres:
Dokumenty dotyczące naboru: OR01/54/BKM-GIS/22

Dodatkowe informacje udzielane będą po numerem tel. 71/ 369-74-38 lub 71/ 369-74-54.