Podinspektor, inspektor, główny specjalista w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami - 5 etatów (Pruszków)

Starosta Pruszkowski poszukuje kandydata na stanowisko:

Podinspektora, inspektora lub głównego specjalistę w Wydziale Geodezji  i Gospodarki Nieruchomościami – 5 etatów

W zakresie Geodezji:

Wymagania niezbędne (dotyczy naboru na podinspektora):

Wymagania niezbędne (dotyczy naboru na inspektora):

Wymagania niezbędne (dotyczy naboru na głównego specjalistę) :

Wymagania dodatkowe (dotyczy naboru na podinspektora):

 Wymagania dodatkowe (dotyczy naboru na inspektora lub głównego specjalistę):

Główne obowiązki ( 4 etaty):

W zakresie gospodarki nieruchomościami:

Wymagania dodatkowe (dotyczy naboru na podinspektora lub inspektora):

Główne obowiązki (1 etat):

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

- kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdują się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów.

Link do ogłoszeń