Młodszy specjalista ds. GIS i teledetekcji (Warszawa)

Instytut Geodezji i Kartografii ogłasza nabór do pracy w Centrum Geomatyki Stosowanej na stanowisku:

Młodszy specjalista ds. GIS i teledetekcji (GIS & Remote Sensing)

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 17.12.2021 r.

Główne zadania:

  • praca z danymi przestrzennych wektorowymi i rastrowymi,
  • analiza danych teledetekcyjnych,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (studenci ostatniego roku) na kierunkach technicznych, nauk o Ziemi (informatyka, geodezja, geomatyka, geografia, geoinformacja, teledetekcja),
  • znajomość zagadnień z zakresu analizy obrazów satelitarnych bądź zdjęć lotniczych,
  • mile widziana umiejętność programowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i czytanie branżowej literatury,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • motywacja do szybkiego uczenia się i poszerzania kompetencji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zatrudnienie na pełny etat,
  • elastyczny czas pracy – możliwość pracy zdalnej,
  • miła i życzliwa atmosfera pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • praca w międzynarodowych projektach,
  • gwarantujemy rozwój zawodowy i naukowego przez udział w konferencjach i szkoleniach, studiach podyplomowych, szkołach doktorskich,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (np.: dofinansowanie do zajęć sportowych, pakiet medyczny, wczasy pod gruszą),

Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i znajomość języka angielskiego.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".