Analityk danych przestrzennych - GIS i LIDAR (warmińsko-mazurskie / Olsztyn)

Visimind Ltd Sp. z o. o. będącą częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań.

Przedmiotem naszej działalności jest przede wszystkim pozyskiwanie oraz opracowywanie zobrazowań dwu- i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej. Dostarczamy efektywne i kompleksowe rozwiązania informatyczne dla danych przestrzennych, które wspierają procesy zarządzania mieniem, dokumentacji majątku Klienta oraz przyspieszają komunikację wewnątrz organizacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Analityk danych przestrzennych - GIS i LIDAR

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • opracowywanie danych ze skanningu laserowego,
  • praca z plikami wektorowymi,
  • opracowanie map wektorowych,
  • inwentaryzacje linii energetycznych.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, geoinformatyka, energetyka lub pokrewne,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i silna motywacja do działania,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość oprogramowania typu GIS np.: QGIS, EWmapa, Autocad, ArcGIS/Map będzie dodatkowo punktowana

Oferujemy

  • kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy,
  • partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie,
  • pracę w młodym zespole,
  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansów,
  • benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – zwanego dalej RODO, informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Visimind Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn. Dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby postępowania rekrutacyjnego jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy od ich otrzymania. Administrator Danych nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji między narodowej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Pana/Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Wobec powyższego prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy rekrutacyjnej do celów związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego w obecnym procesie rekrutacyjnym jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Spółkę Visimind Ltd SP. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn” .

Nasze patronaty

Dzień Teledetekcji 2021
21 grudnia 2021
GIS Day w Stolicy 2021
13 grudnia 2021
VI Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)
10.12.2021
27. Urodzin Stowarzyszenia GEOIDA
GIS day 2021

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
23.05.2019 Wrocław