• gisplay.pl

Plany miejscowe Kutna na platformie Inspire Hub

Mieszkańcy i inwestorzy chcących dowiedzieć się więcej na temat zagospodarowania przestrzennego w Kutnie mogą od teraz skorzystać z portalu Inspire Hub.

Plany miejscowe Kutna na platformie Inspire Hub

Plany miejscowe Kutna na platformie Inspire Hub (fot. UM Kutna)

Od dziś, można w prosty sposób odnaleźć działkę i sprawdzić jej przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub w studium nie ruszając się z domu. Szybko i wygodnie zaczerpnąć potrzebnych informacji. Na platformie można znaleźć także teksty uchwał dotyczących planów wraz z załącznikami graficznymi, a także inne przydatne informacje na temat działek położonych na terenie miasta Kutna.

Wszystko dzięki platformie internetowej do publikacji danych przestrzennych Miasta Kutna - http://mapa.inspire-hub.pl/#/kutno

- To kolejny ważny krok w kierunku cyfryzacji i otwierania danych z zasobów miejskich. Dzięki platformie INSPIRE-HUB  udało się w jednym miejscu zebrać kluczowe dane przestrzenne niezbędne w procesach inwestycyjnych na każdym szczeblu – podkreśla Elżbieta Wojciechowska naczelnik Wydziału Gospodarki Przestrzennej UM Kutno.

Prace związane z wdrożeniem tego nowoczesnego systemu trwały przez ponad pół roku.

Nasze patronaty

Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK
12-14.06.2023
Konferncja "Geoinformacja: Nauka – Praktyka – Edukacja"
1-3 grudnia 2022
GIS Day 2022 w Poznaniu
16 listopada 2022
Wrocławski GIS Day
16-17 listopada 2022

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018