logo gisplay

Zapowiedź GIS Challenge 2019

GIS Challenge 2019W dniach 29-31 maja 2019 w Krakowie odbędzie się trzecia edycja Akademickich Mistrzostw Geoinformatycznych - GIS Challenge.

FME World Tour 2019 w Warszawie

FME World Tour 2019 w Warszawie FME World Tour to cykl spotkań organizowanych w ponad 70 krajach, gromadzący miłośników FME z całego świata - od początkujących użytkowników, po doświadczonych ekspertów.

DKS zaprasza na Dni Otwarte

DKS zaprasza na Dni OtwarteDKS zaprasza firmy z branży projektowej i kartograficzno-geodezyjnej na na Dni Otwarte, które przybliżą klientom zagadnienia związane z pozyskaniem dokumentacji archiwalnej, przygotowaniem plików do druku, samym drukiem, składaniem i archiwizacją dokumentacji.

Lubuscy samorządowcy rozmawiali o informacji przestrzennej

Lubuscy samorządowcy rozmawiali o informacji o przestrzennej (fot. UMWL)Przedstawiciele kilkudziesięciu samorządów z województwa lubuskiego wzięli udział w konferencji „Informacja przestrzenna impulsem dla rozwoju lokalnego”, która 28 lutego odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze.

Zapowiedź BalticSatApps Workshop (Hackathon)

BalticSatApps WorkshopW kwietniu na Politechnice Krakowskiej odbędzie się BalticSatApps Workshop (Hackathon), którego celem  jest znalezienie rozwiązania problemów z wykorzystaniem usług opartych o dostęp i przetwarzanie danych satelitarnych w rejonie Morza Bałtyckiego.

Geospatial Hackathon 2019

Geospatial Hackathon 2019Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej przy współpracy z firmą Globema, partnerem Google, organizuje Hackathon Geoinformacyjny, którego celem jest opracowanie aplikacji wspierającej proces tworzenia i rozwoju smart city oraz (geo)partycypacji społecznej z wykorzystaniem tzw. serious games.

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018