logo gisplay

Będzie uchwała w sprawie uczczenia 100-lecia powstania SGP

W dniu 16 stycznia 2019 r. odbyło się posiedzenie Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu, w programie którego było pierwsze czytanie poselskiego projektu uchwały w sprawie uczczenia 100-lecia powstania Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

10 nowych miast na mapie Polski

Od 1 stycznia 2019 r. na administracyjnej mapie Polski pojawiło się 10 nowych miast. Zlikwidowana została natomiast  jedna gmina.

Aktualizacje C-GEO, C-GML i GML Factory

Aktualizacje C-GEO, C-GML i GML FactoryFirma Softline opublikowała listę zmian w swoich programach C-GEO, C-GML i GML Factory w ostatniej w 2018 roku aktualizacji.

Powiat aleksandrowski podpisał umowę na modernizację zasobu

Powiat AleksandrowskiZarząd Powiatu Aleksandrowskiego podpisał umowę z firmą GEOBID Sp. z o.o. na utworzenie baz danych (BDOT500, GESUT) oraz digitalizacji materiałów Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego wraz z harmonizacją zbiorów danych. Wartość zamówienia opiewa na kwotę 2,03 mln zł.

Spotkanie GGK z Geodetami Powiatowymi

Spotkanie GGK z Geodetami Powiatowymi (fot. GUGiK)Blisko 400 osób wzięło udział w dwudniowym (28-29 listopada 2018 r.) ogólnopolskim Spotkaniu Geodetów Powiatowych zorganizowanym przez GUGiK.

INTERGEO 2018

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
IV Forum Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018