logo gisplay

E-geodezja na Opolszczyźnie. Podpisano umowę

Podpisanie umowy na realizację projektu "E-usługi cyfrowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych województwa opolskiego" (fot. opolskie.pl)Powiat Opolski, lider projektu “E-usługi cyfrowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych dla województwa opolskiego”, podpisał  umowę na zakup sprzętu, licencji na oprogramowanie, a także prac wdrożeniowych związanych z realizacją projektu, którego wartość wynosi blisko 8 mln zł. 

Nowa wersja niwelatora NL400

Nowa wersja niwelatora NL400Na rynku pojawiła się nowa wersje popularnego niwelatora obrotowego NL400, polskiej marki Nivel System.

Usługi sieciowe w C-GEO

Usługi sieciowe w C-GEOUżytkownicy aplikacji C-GEO 2019 dla Windows przeznaczonej między innymi dla geodetów, projektantów i specjalistów przetwarzających dane przestrzenne, mogą korzystać z  usług sieciowych udostępnionych przez GUGiK w zakresie Krajowej Integracji.

Nowy dyrektor w GUGiK

Adam Andrzejewski został nowym dyrektorem Departamentu Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii.

Nowa funkcjonalność w usłudze ULDK

ULDKUsługa lokalizacji działek katastralnych ULDK została wyposażona w dodatkową funkcjonalność pozwalającą na wyszukiwanie działki na podstawie nazwy obrębu i numeru działki.

Geodezja z Pasją - kolejna edycja konkursu za nami

W dniu 27 maja w Bielsku-Białej w Zespole Szkół Budowlanych im. gen Stanisława Maczka odbyła się piąta edycja Wojewódzkiego Konkursu „Geodezja z Pasją”.

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018