logo gisplay

Program konferencji "Informacja przestrzenna nowym impulsem dla rozwoju lokalnego"

Znany jest już szczegółowy program konferencji pn. „Informacja przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego”, która odbędzie się 24 maja 2018 we Wrocławiu. Konferencja została włączona w obchody XX-lecia Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Głównym celem konferencji jest zapoznanie się z dobrymi praktykami w zarządzaniu przestrzenią na szczeblu lokalnym i regionalnym z zastosowaniem systemów informacji przestrzennej. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają przedstawicieli jednostek administracji publicznej oraz instytucji publicznych, którzy zajmują się tematyką planowania przestrzennego, ochroną środowiska oraz wykorzystują lub chcą nauczyć się efektywnego wykorzystywania informacji przestrzennej w realizacji zadań publicznych.

Program konferencji

Udział w konferencji jest bezpłatny – organizatorzy proszą jednak o rejestrację poprzez formularz na stronie internetowej www.wgik.dolnyslask.pl, aby mogli przygotować materiały konferencyjne oraz poczęstunek.

Konferencja odbęzie się w sali audytoryjnej im. Jana Pawła II Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Wielkiej 61.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018