logo gisplay

XXI Sympozjum PTFiT - aktualności

Pojawiło się kilka nowych informacji związanych z XXI Ogólnopolskim Sympozjum Fotogrametrycznym „Aktualne wyzwania fotogrametrii, teledetekcji i geoinformatyki", które odbędzie się w Koszalinie i Mielnie w dniach 19-21 września 2018 roku.

Gościem Sympozjum będzie Prof. Christian Heipke, Leibniz Universität Hannover, który wygłosi wykład pt. "Photogrammetric deep learning".

W pierwszy dzień konferencji (19.09.2018) odbędą się warsztaty pt. "Wykrywanie celów oraz identyfikacja materiałów na danych hiperpektralnych w oprogramowaniu ENVI", które przeprowadzi firma Esri Polska Sp. z o.o.. Warsztaty planowane są dla grupy ok. 20 osób i będą trwały w godzinach przed południowych ok. 3-4 godzin (przed formalnym rozpoczęciem Sympozjum). Organizatorzy zachęcają (szczególnie doktorantów) do zgłoszenia się na warsztaty mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie przypominamy o zbliżającym się terminie zgłoszeń, który mija 18 maja. 

Wszystkie dokumenty oraz aktualności związane z Sympozjum dostępne są na nowej stronie dostępnej pod adresem: http://xxiptfit.tu.koszalin.pl/

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018