logo gisplay

Inteligentny transport tematem seminarium Nauka w Służbie Ziemi

Nauka w Służbie Ziemi to seminarium naukowe organizowane w ramach obchodów Dnia Ziemi przez Stowarzyszenie Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „GEOIDA”. Tegoroczna, już 8. edycja konferencji, odbędzie się 20 kwietnia.

W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia jest „Inteligentny transport”. Wygłoszone zostaną referaty na temat zmian i innowacji w transporcie miejskim oraz najnowszych technologii usprawniających ruch drogowy. Będziemy mogli również dowiedzieć się o zmianach zachodzących w komunikacji w trakcie imprez masowych, a także o systemach zarządzania ruchem autobusów.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się: Prezes Komunikacji Miejskiej w Płocku Janusz Majchrzak, Sławomir Goliszek z Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN, przedstawiciele firmy CE-Traffic, Miejskich Zakładów Autobusowych oraz Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Ponadto odbędzie się pokaz pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych przygotowany przez FundacjA-Dam Siebie. Na zakończenie wykładów zaplanowany jest panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania zaproszonym gościom.

Na uczestników konferencji czekają konkursy z cennymi nagrodami.

Seminarium odbędzie się w godzinach 10:00 – 16:00 do sali 315 Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji na Facebook’u: www.facebook.com/nwsziemi

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

INTERGEO 2018

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
IV Forum Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018