Leica Tour na południu Polski

W pierwszym tygodniu kwietnia Leica Geosystems zaprasza na wyjątkowy pokaz zaawansowanych rozwiązań pomiarowych w kilku miejscowościach na południu Polski.

Czytaj więcej...

V Smart City Forum za nami

Laureaci konkursu V Smart City Forum W dniach 8-9 marca w Warszawie odbyło się V Smart City Forum. Podczas wydarzenia przyznano nagrody za osiągnięcia na polu budowy inteligentych miast dokonane w 2016 roku.

Czytaj więcej...

Kongres Geodetów Polskich 2017

Kongres Geodetów Polskich 2017W dniach 23-25 marca 2017 r. w Piotrkowie Trybunalskim będzie miał miejsce Kongres Geodetów Polskich 2017. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Jedność geodezyjna”.

Czytaj więcej...

Wymiana fotogrametrycznych doświadczeń na Zamku w Dublinie

Prezentacja Witolda Kuźnickiego z MGGP AeroW ubiegłym tygodniu (22-24 lutego) 100 uczestników z ponad 20 krajów wzięło udział w prestiżowym spotkaniu użytkowników technologii Leica (kamery fotogrametryczne, skanery laserowe) w Dublinie. Przybyli nie tylko z Europy, ale z wielu ciekawych kierunków jak np. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kazachstan czy Maroko. Współorganizatorem było Irlandzkie Ordnance Survey a miejscem wymiany doświadczeń Zamek Dubliński.

Czytaj więcej...

Akademickie Mistrzostwa Geoinformatyczne ‒ GIS Challenge 2017

Akademisckie Mistrzostwa GeoinformatyczneW dniach 10 - 12 maja 2017 roku odbędą się w Lublinie pierwsze Akademickie Mistrzostwa Geoinformatyczne ‒ GIS Challenge 2017.

Czytaj więcej...

Akademia i Sympozjum pod koniec marca we Wrocławiu

W ostatnich dniach marca we Wrocławiu odbędą się dwa geoinformatyczne wydarzenia - Akademia Kartografii i Geoinformatyki oraz IX Ogólnopolskie sympozjum geoinformacji.

Czytaj więcej...

III Warszawski Geodezyjny Turniej Siatkówki

Lubisz grać w siatkówkę? Chciałbyś się zmierzyć z innymi geodetami, geoinformatykami i kartografami? Już 3 grudnia odbędzie się „III Warszawski Geodezyjny Turniej Siatkówki".

Czytaj więcej...

GUS zaprsza na GIS Day

GIS Day w GUSW dniu 16 listopada br. obchodzony był Światowy Dzień GIS. Z tej okazji w Głównym Urzędzie Statystycznym w dniu 30 listopada br. zostaną zorganizowane warsztaty poświęcone tematyce GIS-u w statystyce publicznej.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Konferencje Wydarzenia