logo gisplay

Akademickie Mistrzostwa Geoinformatyczne ‒ GIS Challenge 2017

Akademisckie Mistrzostwa GeoinformatyczneW dniach 10 - 12 maja 2017 roku odbędą się w Lublinie pierwsze Akademickie Mistrzostwa Geoinformatyczne ‒ GIS Challenge 2017.

GIS Challenge skierowany jest do osób posiadających status studenta (studia licencjackie lub magisterskie), które w zespołach dwu- lub trzyosobowych będą rywalizować o miano najlepszej akademickiej drużyny w Polsce w rozwiązywaniu zadań analitycznych oraz problemów związanych z wykorzystywaniem oprogramowania GIS i przetwarzaniem danych przestrzennych. W trakcie Mistrzostw uczestnicy będą mogli wykazać się wiedzą geoinformatyczną i nawiązać kontakty z przedstawicielami firm informatycznych i geoinformatycznych, wspierających GIS Challenge.

Głównym Organizatorem GIS Challenge 2017 jest Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS. Współorganizatorami są ośrodki akademickie i techniczne oraz stowarzyszenia, organizacje i firmy, których przedstawiciele biorą aktywny udział w przygotowaniu i prowadzeniu Mistrzostw.

Rejestracja uczestników rozpoczęła się 15 stycznia i będzie trwać do 30 marca 2017 roku. Szczegółowe informacje o GIS Challenge 2017 znajdują się na stronie internetowej gischallenge.com oraz profilu Mistrzostw na Facebooku.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018