logo gisplay

#Map_IT! Mapping Hackathon w listopadzie

#Map_IT! Mapping HackathonNa listopad przełożony został konkurs #Map_IT! Mapping Hackathon, który adresowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni, zainteresowanych informatyką, GIS-em, naukami przyrodniczymi, gospodarką przestrzenną, a także do programistów wykorzystujących mapy cyfrowe i dane przestrzenne.

Konkurs odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Krakowie. W związku z tym zmienia się także termin zgłoszeń, który mija 10 listopada 2018.

Zadaniem drużyn podczas #Map_IT! Mapping Hackathon będzie budowa działającego prototypu rozwiązania wykorzystującego Here Api w ramach jednego z proponowanych tematów:

  • Environment,
  • Smart Cities,
  • Smart Mobility,
  • Public Transportation & Logistics,
  • Social Responsibility,
  • Sports & Tourism.

Podczas trwającego 24 godziny hackathonu uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z Here Api (https://developer.here.com), które prowadzone będą przez pracowników HERE, a także w warsztatach z prezentacji i wystąpień publicznych. Mentorami wydarzenia są przedstawiciele firm i instytucji, którzy będą służyć uczestnikom swoją wiedzą w trakcie trwania prac. Kryteria oceny powstałych projektów będą uwzględniać kreatywność, interdyscyplinarność i możliwość praktycznego wykorzystania.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie http://www.map-it.com.pl/

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018