logo gisplay

CLGE Young Surveyors Prize - konkurs dla młodych geodetów

CLGE Young Surveyors PrizeEuropejskie Stowarzyszenie Geodetów (CLGE) we współpracy z Europejską Agencją GNSS (GSA) ogłosiły siódmą edycję konkursu dla młodych geodetów na ciekawy pomysł wykorzystujący systemy Galileo, EGNOS lub Copernicus.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich studentów studiów licencjackich i magisterskich w dziedzinie geodezji lub pokrewnej dziedzinie ze wszystkich krajów europejskich. W konkursie mogą wziąć udział także  geodeci w wieku poniżej 36 lat lub pracujący w zawodzie przez mniej niż 10 lat (w kategorii - Zaangażowanie studentów i młodzieży). Zwycięzcy otrzymają nagrodę w wysokości 1000 EUR oraz zostaną zaproszeni na ceremonię wręczenia nagród, która odbędzie się podczas konferencji INTERGEO we Frankfurcie w dniu 17 października 2018 r.

Konkurs odbywa się 5 kategoriach:

  • Geodezja, topografia,
  • Galileo, EGNOS, Copernicus,
  • GIS, mapowanie,
  • Kataster i nieruchomości,
  • Zaangażowanie studentów i młodzieży.

Osoby ubiegające się o nagrodę specjalną GSA powinny przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. opis projektu wykorzystują Galileo, EGNOS lub Copernicus do użytku w profesjonalnych odbiornikach, telefonach komórkowych, dronach itp. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 sierpnia 2018 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.clge.eu/document

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018