logo gisplay

AutoMapa iOS 7.3 już w AppStore

W AppStore opublikowana została najnowsza wersja AutoMapy przeznaczona dla iPhone i iPada. Zawiera ona wiele nowości i rozwiązań oczekiwanych przez użytkowników.

Na głównym ekranie pojawił się nowy, przycisk AutoRadaru przeznaczony do wprowadzania powiadomień o zdarzeniach drogowych. Ułatwia on wzajemne przekazywanie informacji o kontrolach, radarach, wypadkach i innych rzeczach istotnych w codziennym ruchu drogowym.

W najnowszej AutoMapie iOS pojawiła się również odświeżona kolorystyka mapy połączona z nową paletą barw natężenia ruchu. Pozwala ona jednoznacznie i czytelnie stwierdzić, jak duże korki są aktualnie na drogach.


Usprawnienia objęły również synchronizację danych z iCloud. AutoMapa pozwala na bezpieczne przechowywanie danych nie tylko o trasach, punktach ulubionych czy ostatnio używanych adresach, ale również na zapamiętanie ustawień oraz numeru licencji, dzięki czemu przy zmianie urządzenia w prosty i szybki sposób użytkownik odtworzy wszelkie dane i ustawienia.

Najnowszą AutoMapę iOS docenią szczególnie posiadacze iPhone X. Specjalnie zaprojektowany dla tego urządzenia interfejs użytkownika pozwala na wygodną obsługę zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym, a dostosowanie do charakterystycznego wcięcia w ekranie pozwala na pełne wykorzystanie dużego ekranu urządzenia.

Źródło: AutoMapa

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018