logo gisplay

Pilot od Mio

Mio PilotMio odchodzi na chwilę od wyposażonych w wiele dodatkowych funkcji nawigacji i przedstawia model Pilot – urządzenie odpowiadające potrzebom osób szukających prostych i niezawodnych rozwiązań.

Jak każda nawigacja Mio, nowy Pilot posiada aktualne mapy drogowe dla 45 krajów Europy, które odświeżane są dożywotnio przez cały okres użytkowania. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i dzięki programowi MioMore Desktop, ściągnąć bezpłatną aktualizację do swojej nawigacji. Dodatkowo, przez pierwsze trzy miesiące eksploatacji, istnieje możliwość korzystania z bazy fotoradarów za darmo. Po upływie tego czasu, można wykupić płatną subskrypcję.

Nawigację Mio Pilot charakteryzuje 5-calowy matowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Pomoc w sprawnym wyznaczaniu tras zapewnia uproszczone menu QuickStart, dzięki któremu znalezienie drogi zajmuje tylko kilka sekund. Urządzenie daje możliwość wyboru czterech alternatywnych tras: najłatwiejszej, najszybszej, najkrótszej i najbardziej ekologicznej. Dodatkowym udogodnieniem jest wyszukiwanie z podpowiadaniem kluczowych słów oraz wypowiadanie nazw ulic na głos. Nawigację wspiera również system określający położenie samochodu na pasach ruchu oraz informujący o dopuszczalnej na drodze prędkości. Te parametry również widać na wyświetlaczu, co zapobiega stwarzaniu niebezpiecznych sytuacji na drodze. Pilot oferuje obszerną bazę POI – punktów użyteczności publicznej (stacji paliw, sklepów itp.), które na bieżąco wyświetlają się na mapie.

- Firma Mio stawia dziś na Pilota – nawigację, która udowadnia, że mniej nie znaczy gorzej. Funkcje, jakie prezentuje ten produkt są w stanie zaspokoić potrzeby każdego kierowcy w zakresie łatwej obsługi i szybkiego wyszukiwania tras. Cena, idąca w parze z wysoką jakością, to dodatkowy atut, przemawiający na jego korzyść – mówi Marcin Gutkiewicz, Marketing Manager MiTAC Europe.

W przypadku zwrotu lub wymiany, urządzenie posiada dwuletnią gwarancję ,,door to door”, zobowiązującą producenta do poniesienia wszelkich opłat związanych z wysłaniem wadliwego sprzętu do wytwórcy, jak i odesłaniem go z powrotem do klienta.

Cena nawigacji Mio Pilot to 299 zł.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018