logo gisplay

Pilot od Mio

Mio PilotMio odchodzi na chwilę od wyposażonych w wiele dodatkowych funkcji nawigacji i przedstawia model Pilot – urządzenie odpowiadające potrzebom osób szukających prostych i niezawodnych rozwiązań.

Jak każda nawigacja Mio, nowy Pilot posiada aktualne mapy drogowe dla 45 krajów Europy, które odświeżane są dożywotnio przez cały okres użytkowania. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i dzięki programowi MioMore Desktop, ściągnąć bezpłatną aktualizację do swojej nawigacji. Dodatkowo, przez pierwsze trzy miesiące eksploatacji, istnieje możliwość korzystania z bazy fotoradarów za darmo. Po upływie tego czasu, można wykupić płatną subskrypcję.

Nawigację Mio Pilot charakteryzuje 5-calowy matowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Pomoc w sprawnym wyznaczaniu tras zapewnia uproszczone menu QuickStart, dzięki któremu znalezienie drogi zajmuje tylko kilka sekund. Urządzenie daje możliwość wyboru czterech alternatywnych tras: najłatwiejszej, najszybszej, najkrótszej i najbardziej ekologicznej. Dodatkowym udogodnieniem jest wyszukiwanie z podpowiadaniem kluczowych słów oraz wypowiadanie nazw ulic na głos. Nawigację wspiera również system określający położenie samochodu na pasach ruchu oraz informujący o dopuszczalnej na drodze prędkości. Te parametry również widać na wyświetlaczu, co zapobiega stwarzaniu niebezpiecznych sytuacji na drodze. Pilot oferuje obszerną bazę POI – punktów użyteczności publicznej (stacji paliw, sklepów itp.), które na bieżąco wyświetlają się na mapie.

- Firma Mio stawia dziś na Pilota – nawigację, która udowadnia, że mniej nie znaczy gorzej. Funkcje, jakie prezentuje ten produkt są w stanie zaspokoić potrzeby każdego kierowcy w zakresie łatwej obsługi i szybkiego wyszukiwania tras. Cena, idąca w parze z wysoką jakością, to dodatkowy atut, przemawiający na jego korzyść – mówi Marcin Gutkiewicz, Marketing Manager MiTAC Europe.

W przypadku zwrotu lub wymiany, urządzenie posiada dwuletnią gwarancję ,,door to door”, zobowiązującą producenta do poniesienia wszelkich opłat związanych z wysłaniem wadliwego sprzętu do wytwórcy, jak i odesłaniem go z powrotem do klienta.

Cena nawigacji Mio Pilot to 299 zł.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018