logo gisplay

Kartograf/geodeta (Białobrzegi gm. Nieporęt)

Jednostka Wojskowa z siedzibą w Białobrzegach gm. Nieporęt poszukuje pracowników ze specjalnością kartografia lub geodezja.

Praca na zastępstwo na stanowisko Specjalisty od listopada 2018

Wymagania:

  • obywatelstwo: polskie; niekaralność
  • umiejętność obsługi oprogramowania: Arc GIS, QGIS, Global Mapper, mile widziane: Geoserver;
  • podstawowa wiedza ze specyfiki map wojskowych
  • j. angielski na poziomie B1;
  • mile widziane osoby chcące nieustannie poszerzać swoją wiedzę

Główne zadania pracownika:

  • przygotowanie podkładów mapowych do systemów wojskowych ciągłe poszerzanie swojej wiedzy z dziedziny oprogramowania GIS.

Oferujemy pracę w młodym zespole.

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. 2016 r. poz. 922), a od 25.05.2018 zgodnie z RODO: „Administratorem podanych dobrowolnie przez Pana/Panią danych osobowych jest Centrum Wsparcia Systemów Dowodzenia DGRSZ z siedzibą w Białobrzegach gm. Nieporęt. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do Centrum Wsparcia Systemów Dowodzenia DGRSZ z siedzibą w Białobrzegach gm. Nieporęt. Inne operacje na podanych danych mogą być wykonywane wyłącznie po wyrażeniu odrębnej zgody.” Informujemy o prawie do żądania, w każdym czasie, dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, które skutkować będzie usunięciem Pana/Pani danych z bazy kandydatów. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko do trzech miesięcy.