Administrator systemu GIS/Inspektor (Wrocław)

MPWiK S.A. we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:

Administrator systemu GIS/Inspektor w Dziale Ewidencji Sieci i Nieruchomości

Miejsce pracy: ul. Na Grobli 17/19, Wrocław

Jakie będą Twoje zadania?

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y m.in. za administrację, optymalizację i rozwój systemów klasy GIS oraz oprogramowania wspierającego (Sonet, Jarc, KartMobile, ArcGIS, cGeo, Bentley), wsparcie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników, szkolenie klientów wewnętrznych, kontakt z dostawcami zewnętrznymi, prace administracyjne na bazach danych, aktualizacje i wymiana danych między systemami, wsparcie analiz biznesowych.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego technicznego (geografia/kartografia, geodezja, inżynieria środowiska, geoinformatyka oraz pokrewne),
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy w środowisku GIS, w tym min. 3 lata na stanowisku administratora systemu GIS,
  • znajomości relacyjnych i nierelacyjnych baz danych w zakresie ich wykorzystania w rozwiązaniach GIS,
  • umiejętności definiowania wymagań projektowych do rozbudowy systemów GIS i ich integracji z innymi systemami informatycznymi,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności w zakresie administracji i eksploatacji baz danych w środowisku GIS,
  • praktycznej wiedzy z zakresu projektowania systemów informatycznych,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, motywacji do działania,
  • skrupulatności, rzetelności i systematyczności,
  • umiejętności analizowania wielu danych i wyciągania wniosków,
  • kreatywności oraz samodzielności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

A co w zamian?

  • stabilne i uczciwe warunki pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • szeroki wachlarz opieki medycznej, z dostępem do specjalistów,
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, dofinasowanie urlopu i posiłków),
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę.

WAŻNE ! Prosimy o dołączenie klauzuli o treści: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest MPWiK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Na Grobli 14/16, moich danych osobowych w celach niezbędnych do aktualnej i przyszłych rekrutacji. Mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed datą jej wycofania.