logo gisplay

Rusza III edycja konkursu dla maturzystów - Zaplanuj swoją przestrzeń

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej zaprasza do wzięcia udziału w III Edycji Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej pod nazwą "Zaplanuj swoją przestrzeń".

Konkurs „Zaplanuj swoją przestrzeń” jest konkursem o charakterze otwartym i ogólnopolskim skierowanym do uczniów klas maturalnych szkół średnich. Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych oraz wyłonienie osób zainteresowanych problematyką gospodarowania przestrzenią. Laureaci Konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzonym na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, z pominięciem procedury kwalifikacyjnej w roku akademickim 2018/2019.

Przebieg konkursu

Konkurs składa się z trzech następujących po sobie etapów. Etap I – eliminacyjny, obywa się drogą internetową. 40 uczniów o najwyższej liczbie punktów uzyskanej w pierwszym etapie zostanie zakwalifikowanych na etap II – centralny odbywający się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w formie pisemnej. Do etapu III – finałowego odbywającego się w formie ustnej tego samego dnia co etap centralny, zakwalifikowanych zostanie 10 najlepszych uczestników.

Daty i terminy

  • 01.02.2018 - 01.03.2018 - Eliminacje - etap internetowy
  • 22.03.2018 - Etap centralny oraz finał konkursu

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konkurs.gik.pw.edu.pl. Można tam znaleźć m.in. przykładową literaturę pomocną w przygotowaniach do konkursu.

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

INTERGEO 2018

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
IV Forum Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018