• gisplay.pl

Porozumienie gisplay.pl z OpenStreetMap Polska

Chcemy z przyjemnością poinformować, że podpisaliśmy porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem OpenStreetMap Polska. Zakłada ono promocję i wspieranie projektu OpenStreetMap i rozpowszechnianie nowoczesnych rozwiązań mapowych opartych na danych OSM.

Porozumienie gisplay.pl z OpenStreetMap Polska

List intencyjny w tej sprawie podpisali Andrzej Kępys (Prezes) oraz Włodzimierz Bartczak (Wiceprezes) ze strony Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska oraz Karol Marcinów - redaktor naczelny portalu gisplay.pl.

Porozumienie zakłada współpracę w zakresie wymiany informacji dotyczących wydarzeń związanych z mapami i OSM oraz informowanie na własnych kanałach komunikacji (portal, media społecznościowe) o podejmowanych działaniach.

 - Już od dawna staramy się informować naszych czytelników o projektach i inicjatywach prowadzonych przez Stowarzyszenie OpenStreetMap Polska. Mam nadzieję, że teraz nasza współpraca jeszcze bardziej przyczyni się do promocji projektu OpenStreetMap na terenie Polski, ale także popularyzowanie idei wolnej kartografii oraz wykorzystania jej dla ogólnospołecznych celów - podkreśla Karol Marcinów z gisplay.pl.

- Liczymy również na to, że dzięki naszej współpracy pozyskamy nowych edytorów, co z kolei przyczyni się do rozwoju projektu i pozyskiwania coraz dokładniejszych danych dostępnych w ramach OpenStreetMap - dodaje Włodzimierz Bartczak wiceprezes Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska.

 

Nasze patronaty

Dzień Teledetekcji 2022
12 grudnia 2022
Forum GPS
9 grudnia 2022
Konferncja "Geoinformacja: Nauka – Praktyka – Edukacja"
1-3 grudnia 2022
GIS Day 2022 w Poznaniu
16 listopada 2022
Wrocławski GIS Day
16-17 listopada 2022

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018