Porozumienie gisplay.pl z OpenStreetMap Polska

Chcemy z przyjemnością poinformować, że podpisaliśmy porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem OpenStreetMap Polska. Zakłada ono promocję i wspieranie projektu OpenStreetMap i rozpowszechnianie nowoczesnych rozwiązań mapowych opartych na danych OSM.

Porozumienie gisplay.pl z OpenStreetMap Polska

List intencyjny w tej sprawie podpisali Andrzej Kępys (Prezes) oraz Włodzimierz Bartczak (Wiceprezes) ze strony Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska oraz Karol Marcinów - redaktor naczelny portalu gisplay.pl.

Porozumienie zakłada współpracę w zakresie wymiany informacji dotyczących wydarzeń związanych z mapami i OSM oraz informowanie na własnych kanałach komunikacji (portal, media społecznościowe) o podejmowanych działaniach.

 - Już od dawna staramy się informować naszych czytelników o projektach i inicjatywach prowadzonych przez Stowarzyszenie OpenStreetMap Polska. Mam nadzieję, że teraz nasza współpraca jeszcze bardziej przyczyni się do promocji projektu OpenStreetMap na terenie Polski, ale także popularyzowanie idei wolnej kartografii oraz wykorzystania jej dla ogólnospołecznych celów - podkreśla Karol Marcinów z gisplay.pl.

- Liczymy również na to, że dzięki naszej współpracy pozyskamy nowych edytorów, co z kolei przyczyni się do rozwoju projektu i pozyskiwania coraz dokładniejszych danych dostępnych w ramach OpenStreetMap - dodaje Włodzimierz Bartczak wiceprezes Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska.

 

Nasze patronaty

Konkurs SKP na Internetową Mapę Roku
Zgłoszenia do 10 września 2022
Kongres FIG w Warszawie
11-15 września 2022
SCEgeo 2022
22-24 czerwca 2022
FME World Tour 2022
18 maja 2022
GIS w Nauce
23-24 czerwca 2022
Regionalna Infrastruktura Informacji Przestrzennej na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego
23-24 czerwiec 2022
Informacja przestrzenna impulsem dla rozwoju lokalnego
2-3 czerwca 2022

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018