• gisplay.pl

Porozumienie gisplay.pl z OpenStreetMap Polska

Chcemy z przyjemnością poinformować, że podpisaliśmy porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem OpenStreetMap Polska. Zakłada ono promocję i wspieranie projektu OpenStreetMap i rozpowszechnianie nowoczesnych rozwiązań mapowych opartych na danych OSM.

Porozumienie gisplay.pl z OpenStreetMap Polska

List intencyjny w tej sprawie podpisali Andrzej Kępys (Prezes) oraz Włodzimierz Bartczak (Wiceprezes) ze strony Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska oraz Karol Marcinów - redaktor naczelny portalu gisplay.pl.

Porozumienie zakłada współpracę w zakresie wymiany informacji dotyczących wydarzeń związanych z mapami i OSM oraz informowanie na własnych kanałach komunikacji (portal, media społecznościowe) o podejmowanych działaniach.

 - Już od dawna staramy się informować naszych czytelników o projektach i inicjatywach prowadzonych przez Stowarzyszenie OpenStreetMap Polska. Mam nadzieję, że teraz nasza współpraca jeszcze bardziej przyczyni się do promocji projektu OpenStreetMap na terenie Polski, ale także popularyzowanie idei wolnej kartografii oraz wykorzystania jej dla ogólnospołecznych celów - podkreśla Karol Marcinów z gisplay.pl.

- Liczymy również na to, że dzięki naszej współpracy pozyskamy nowych edytorów, co z kolei przyczyni się do rozwoju projektu i pozyskiwania coraz dokładniejszych danych dostępnych w ramach OpenStreetMap - dodaje Włodzimierz Bartczak wiceprezes Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska.

 

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser