• Start

Kongres FIG w Warszawie - zgłoszenia i rejestracja

Kongres FIG Warszawa

W dniach od 11 do 15 września 2022 roku w Warszawie odbędzie się XXVII Kongres FIG, organizowany przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich i Międzynarodową Federację Geodetów (FIG). Dla Polski to wyjątkowa okazja do promocji kraju na arenie międzynarodowej. Dla środowiska geodezyjnego w Polsce to ogromny zaszczyt i sposobność do przedstawienia swoich osiągnięć swoich środowisku międzynarodowemu.

Relacja z Dnia Teledetekcji

Relacja z Dnia Teledetekcji

Tegoroczna konferencja naukowa z okazji Dnia Teledetekcji odbyła się 21 grudnia 2021 pod hasłem "Z metropolii na biegun - teledetekcja a klimat".

Krakowska odsłona Forum Obserwacji Ziemi za nami

Krakowska odsłona Forum Obserwacji Ziemi za nami

W poniedziałek, 20 grudnia br., odbyło się ostatnie spotkanie Forum Obserwacji Ziemi organizowane przez Polską Agencję Kosmiczną. To druga, po warszawskim spotkaniu 14 grudnia br., odsłona tego wydarzenia. W krakowskim hotelu PURO Kazimierz eksperci dzielili się dobrymi praktykami związanymi z wykorzystaniem danych satelitarnych w administracji publicznej. O swoich doświadczeniach opowiadali przedstawiciele urzędów oraz prywatnych przedsiębiorstw. Konferencję zakończyło wręczenie nagród za najlepsze prace dyplomowe związane z sektorem kosmicznym.

Zaproszenie na Dzień Teledetekcji 2021

Zaproszenie na Dzień Teledetekcji 2021

Stowarzyszenie Studentów WGiK PW "GEOIDA" oraz Zakład Fotogrametrii, Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennej WGiK PW zapraszają na fascynującą podróż przez świat teledetekcji. Tegoroczna konferencja naukowa z okazji Dnia Teledetekcji odbędzie się pod hasłem "Z metropolii na biegun - teledetekcja a klimat". 

Nasze patronaty

Dzień Teledetekcji 2021
21 grudnia 2021
GIS Day w Stolicy 2021
13 grudnia 2021
VI Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)
10.12.2021
27. Urodzin Stowarzyszenia GEOIDA
GIS day 2021

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018