• gisplay.pl

Nowi członkowie zarządu Esri Polska

Do zarządu polskiego oddziału Esri Polska – wyłącznego dystrybutora rozwiązań GIS Esri Inc. – dołączyły dwie osoby: Małgorzata Grzywacz i Bogdan Zawiśliński. To odpowiedź na sukcesywny rozwój firmy skutkujący zwiększaniem się liczby zatrudnionych specjalistów i rozbudową struktur biznesowych. Polski oddział Esri nieustannie wzmacnia swoje kompetencje doradcze, utrzymując stabilną pozycję lidera na rynku rozwiązań systemów informacji geograficznej (GIS).

Nowi członkowie zarządu Esri Polska - Małgorzata Grzywacz  i Bogdan Zawiśliński (fot. Esri Polska)

Małgorzata Grzywacz od 2015 roku pełni w Esri rolę Dyrektor Marketingu, którą obecnie połączyła z członkostwem w zarządzie firmy. Z branżą IT związana od wielu lat, wcześniej pracowała m.in. w Hewlett Packard Enterprise. Absolwentka Marketingu i Zarządzania na SGH oraz Psychologii Społecznej na SWPS. Jest ekspertem w tworzeniu strategii marketingowych i budowaniu wizerunku marki.

Z kolei Bogdan Zawiśliński z polskim oddziałem Esri związany jest od 18 lat. Od października 2021 roku zajmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży. Jest majorem rezerwy, który swoją karierę wojskową zakończył w 2004 roku. Przez wiele lat służył w strukturach obecnego Szefostwa Rozpoznania Geoprzestrzennego. Absolwent i były wykładowca Wojskowej Akademii Technicznej. Jego specjalizacja to wykorzystanie GIS w analizach wywiadowczych, rozpoznawczych, kryminalnych i zarządzaniu kryzysowym.

W efekcie rozszerzenia zarząd Esri Polska składa się obecnie z czterech członków. Rolę Dyrektor Zarządzającej od ubiegłego roku pełni Agnieszka Nosal, a Małgorzata Dębowczyk piastuje stanowisko Dyrektora ds. Finansów i Administracji. Poszukiwany jest Dyrektor Usług i Wdrożeń GIS.

Strategiczna efektywność

Polski oddział Esri nieustannie wzmacnia swoje kompetencje doradcze, utrzymując stabilną pozycję lidera na rynku rozwiązań systemów informacji geograficznej (GIS). Za dużą część kontraktów spółki odpowiadają organy administracji centralnej, samorządowej oraz spółki infrastrukturalne, które wykorzystują rozwiązania GIS w praktycznie każdym obszarze działalności. Udział w strukturze przychodów firmy mają też takie sektory jak: transport, środowisko, biznes, edukacja czy obronność.

Esri wspiera zrównoważony rozwój świata, a oprogramowanie wykorzystywane jest również w trakcie globalnych kryzysów, takich jak np. pandemia koronawirusa. W tym roku Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, które dzięki współpracy z Esri Polska uruchomiło System GISCOVID-19 wspierający walkę z pandemią, otrzymało Special Achievement in GIS Award (SAG). To najbardziej prestiżowa nagroda w obszarze GIS na świecie. Rozwiązanie, bazujące na oprogramowaniu Esri ArcGIS, umożliwiło m.in. monitorowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz koordynację działań podejmowanych przez administrację centralną i samorządową.

Sukcesywny rozwój, którego podstawą są doskonałe i wielokrotnie sprawdzone oprogramowanie ArcGIS oraz partnerskie podejście do klientów i zrozumienie potrzeb biznesu sprawia, że polski oddział Esri patrzy w przyszłość z optymizmem. Jest bowiem w stanie zaoferować klientom narzędzia i rozwiązania, jakie są niezbędne, by stawić czoła obecnym i nadchodzącym wyzwaniom rynkowym.

 

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser