Szlaki turystyczne i nie tylko. Aktualizacja Streetmap.pl

Nowa mapa terenu z zaznaczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi a także kilka innych nowości przynosi ostatnia aktualizacja serwisu www.streetmap.pl.

Mapa szlaków

Nowa warstwa Topo (szlaki) zapewne okaże się pomocna gdy wybierzemy się w teren. Może to być zarówno wyprawa w góry, jak rowerowy wypad za miasto. Warstwa Topo zawiera bowiem zaznaczone szlaki piesze oraz trasy rowerowe. Dokładność mapy z włączoną geolokalizacją pozwala doskonale zorientować się w terenie, a wysokości i nachylenie można odczytać dzięki poziomicą. A jak to nie wystarczy, warto skorzystać z dedykowanego serwisu mapy turystycznej Streetmap Topo, gdzie dodatkowo znajduje się model terenu 3D wraz z hipsometrią.

Ostatnia aktualizacja Streetmap.pl to także:

  • Dodana funkcja autouzupełniania w wyszukiwarce;
  • Zaktualizowane warstwy bazowe. Teraz dostępny jest nowy podkład zdjęć lotniczych, bazujących na usłudze WMS GUGIK - ortofotomapy standardowej rozdzielczości;
  • Jeszcze większa dokładność mapy drogowej, przede wszystkim obiektów topograficznych dzięki usłudze WMS Krajowa Integracja Baz Danych Obiektów Topograficznych GUGiK;
  • Ulepszone narzędzie geolokalizacji, dzięki któremu możliwe jest szybsze i precyzyjniejsze określenie lokalizacji, szczególnie w terenach niezabudowanych.
  • Poprawiona stabilność i płynność działania serwisu.

Nasze patronaty

Informacja przestrzenna impulsem dla rozwoju lokalnego
26-27.05.2021
XXI Conference of PhD Students and Young Scientists
23-25.06.2021
Dzień Geodety
22 marzec 2021

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018