III Bieszczadzka Szkoła i Forum Użytkowników GPS

W dniach 30.09-2.10.2009 firma TPI organizuje trzecią edycję Bieszczadzkiej Szkoły GPS. Tegoroczne spotkanie skierowane jest nie tylko do początkujących użytkowników GPS ale również do osób już zaznajomionych z pomiarami i urządzeniami GPS. W trakcie Szkoły uczestnicy będą mieli szanse na wymianę doświadczeń terenowych, omówienie jak radzą sobie z pomiarowymi problemami czy oddawaniem robót.

Organizatorzy przedstawią również wiele ciekawych tematów mających na celu pokazanie, że posiadacz GPS'a może zarabiać o wiele większe pieniądze - w różnych branżach nie tylko w geodezji, nauczą jak zrobić mapę numeryczną bezpośrednio w terenie oraz pokażą jak korzystać z wspólnych pomiarów GPS z tachimetrem. Uczestnicy Szkoły dowiedzą się także o tym jak geodeci z zachodniej Europy radzą sobie z kryzysem, jak organizują swoje firmy geodezyjne i czego możemy sie spodziewać na polskim rynku za kilka lat.

Zgodnie z wieloma prośbami uczestników poprzednich edycji w programie przewidziano także spotkanie i dyskusję z administratorami systemu z ASG-EUPOS. Oczywiście w programie znajduje się także rozrywka i geodezyjna integracja przy muzyce.

W ubiegłorocznej Szkole GPS wzięło udział ponad 170 geodetów z całej Polski.

źródło: TPI 

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser