Nawigacja piesza firmy Navigon

Na targach IFA w Berlinie firma Navigon zaprezentowała najnowsze model nawigacji. Nowością jest funkcja nawigacji dla pieszych, z której użytkownicy mogą korzystać poza pojazdem, w momencie kiedy cel podróży nie może być osiągnięty samochodem. Nawigacja pozwala wyznaczyć trasę przez wąskie uliczki, chodniki i parki niedostępne dla pojazdów.

Jest to możliwe, między innymi, dzięki funkcji NAVIGON Last Mile, która automatycznie zachowuje położenie samochodu. Następnie dzięki kilku kliknięciom można włączyć nawigację pieszą aby dostać się do ostatecznego celu podróży. W drodze do domu, jedyne co trzeba zrobić, to wybrać opcję "Mój pojazd" w zachowanych celach - urządzenie bezproblemowo pomoże odnaleźć zaparkowany samochód.

Nowe modele Navigon dostępne sa w trzech segmentach: podstawowym (NAVIGON 1400 1410 oraz NAVIGON 2400 2410), zaawansowanym (NAVIGON 6310 6350 Live ) oraz premium (NAVIGON 8410 8450 Live).

Firma oferuje też usługę NAVIGON Live, dzięki której w ramach abonamentu użytkownik otrzymuje informacje na temat położenia przenośnych radarów, wolnych miejsc parkingowych, prognozy pogody w wybranej lokalizacji oraz na trasie do niej, a także możliwość  wyszukiwania restauracji, hoteli czy firmy przez serwis Google Local Search.

W modelach z segmentu premium dostępna jest fotorealistyczna nawigacja w europejskich miastach i pojemnościowy ekran dotykowy pokryty szkłem.

źródło: navigon-pl.blogspot.com

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser