Świąteczne promocje nawigacji

W związku ze zbliżającymi się Świętami producenci urządzeń i oprogramowania do nawigacji przygotowali specjalne oferty. Jeśli ktoś jeszcze nie ma pomysłu na prezenty, w niższych cenach może kupić produkty Automapy, czy otrzymać gratis przy zakupie nawigacji Mio lub TomTom.Automapa

Od 16 listopada AutoMapę 6 można kupić średnio o 25%  taniej niż do tej pory.

  • Sugerowana cena AutoMapy Polska XL wynosić będzie teraz tylko 229 zł. - o ponad 23% mniej, niż do tej pory.
  • Zmianie ulegają również ceny programu AutoMapa Europe uwzględniającej plany nawigacyjne 44 Państw Europy, to koszt tylko 429 zł - o ponad 1/4 mniej, niż do tej pory.
  • Obniżce, o blisko 30%, ulegają również ceny migracji z wersji XL na wersję Europe. Nowa cena Upgrade XL-EU to zaledwie 200 zł. Nie zmieniają się przy tym warunki licencji. Każdy użytkownik AutoMapy, przez rok kalendarzowy będzie miał prawo do minimum czterech dużych aktualizacji map i każdej aktualizacji programu opublikowanej w tym czasie.
  • O ponad 11% obniżone zostają ceny rocznej subskrypcji map w wersji Polska XL i wynoszą one obecnie zaledwie 79 zł. Dodatkowo, o blisko 17% obniżone zostały ceny rocznej subskrypcji AutoMapy Europe. Już za 149 zł rocznie można mieć gwarancję najaktualniejszej mapy 44 krajów Europy, w tym Polski.

Mio

Mio przygotowało specjalną ofertę dla tych, którzy planują prezentowe wydatki. Kupując dowolne urządzenie z serii Moov S w sieci sklepów Media Markt lub Saturn w prezencie otrzymujemy kupon o wartości 100 zł na zakup dowolnych produktów w wymienionych sklepach.

Promocja rozpoczyna się 1 grudnia 2009 w sieciach sklepów Media Markt oraz Saturn. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.


TomTom

Od 23 listopada do 24 grudnia w sklepie Onet Moto będzie dostępna specjalna - Świąteczna oferta przygotowana przez TomTom i Onet.pl.

  •  Ubezpieczony TomTom GO 750

Wejdź na stronę sklepu Onet Moto i zamów nawigację TomTom GO 750 (z mapami 45 krajów Europy) z polisą od kradzieży i innych zdarzeń losowych Aviva Commercial Union.

  • Świąteczny TomTom ONE

W tym samym okresie, także w sklepie Onet Moto, będzie dostępna do zamówienia nawigacja TomTom ONE wersji regionalnej (z mapami 13 krajów Europy Środkowo-Wschodniej). Odwiedź Sklep Onet Moto i zamów Świąteczną wersję TomTom ONE ze specjalnym pokrowcem i opakowaniem - prosto pod choinkę!


źródło: Automapa, TomTom, Mio


Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser