Globema zaprasza na konferencję dotyczącą pracy z danymi

Już w czerwcu odbędzie się bezpłatna konferencja „Dane / Wiedza / Innowacje”, organizowana w Warszawie przez firmę Globema. Wydarzenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z pozyskiwaniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych w kontekście biznesowym. Patronem wydarzenia jest portal gisplay.pl.

Globema zaprasza na konferencję dotyczącą danych

Żyjemy w czasach informacji. Codziennie wytwarzamy i przetwarzamy ogromne ilości danych. Co zrobić, aby praca z nimi miała sens, przebiegała sprawnie, a gromadzone dane można było łatwo zamienić w użyteczne informacje, które pomogą rozwijać się biznesowi czy usprawnić działanie rożnego rodzaju instytucji?

Te pytanie stały się inspiracją do zorganizowania konferencji „Dane / Wiedza / Innowacje”. Podczas wydarzenia eksperci pracy z danymi i przedstawiciele świata biznesu omówią wyzwania i możliwości związane bezpośrednio ze zbieraniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych. Zostaną zaprezentowane także rozwiązania, które ułatwiają pracę z danymi. Konferencja będzie świetną okazją do pogłębienia wiedzy o danych i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich, którzy na co dzień pracują z danymi, przede wszystkim z sektora: ubezpieczeniowego, finansowego, administracji publicznej, nieruchomości, handlu detalicznego, energetycznego (w tym OZE), ciepłowniczego, wod-kan, telekomunikacyjnego, prawnego (kancelarie notarialne) czy budowlanego oraz wszystkich innych poszukujących wiedzy na temat nowoczesnego pozyskiwania, przetwarzania i wizualizacji danych (szczególnie w odniesieniu przestrzennym).

W przeszłości Globema kilkukrotnie organizowała podobne spotkania, takie jak, cieszący się ogromną popularnością wśród specjalistów pracujących z danymi, FME World Tour (4 edycje). Organizatorzy liczą, że konferencja „Dane / Wiedza / Innowacje” będzie równie ciekawa i inspirująca.

Program i zapisy na konferencję

Konferencja „Dane / Wiedza / Innowacje” odbędzie się 14 czerwca 2023 w Centrum konferencyjno-szkoleniowym Golden Floor Eurocentrum w Warszawie.

Program konferencji, podzielony na 3 bloki tematyczne, będzie skupiał się na 3 różnych etapach pracy z danymi: pozyskaniu danych, ich przetwarzaniu oraz wizualizacji. Zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania IT, które wspierają każdy z tych etapów.

W przededniu konferencji – 13 czerwca 2023 – odbędą się warsztaty poświęcone przetwarzaniu danych w praktyce. Z kodem "GISPLAY" otrzymują Państwo 15% zniżki na warsztaty.

Udział w samej konferencji jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Więcej informacji na temat programu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie wydarzenia.

Konferencje - aktualności

06 czerwca 2023

Ponad 220 osób wzięło udział w konferencji "Informacja Przestrzenna IMPULSem dla rozwoju lokalnego", która odbyła się 5 czerwca 2023 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

02 czerwca 2023

Alicja Kulka, p.o. Główny Geodeta Kraju zaprasza geodetów uprawnionych na II edycję bezpłatnego szkolenia, które jest w dużej mierze odpowiedzią na liczne pytania i wątpliwości kierowane do Głównego...

01 czerwca 2023

Ruszyły zapisy na organizowane przez GUGiK warsztaty fotogrametryczne pt. „Wykorzystanie danych fotogrametrycznych na potrzeby aktualizacji baz powiatowych”.

29 maja 2023

W dniach od 1 do 4 czerwca 2023 roku w Parku Śląskim i na lotnisku Katowice odbędzie się Jubileuszowa X Droniada - konkurs technologiczny organizowany w formule multidyscyplinarnych zawodów, którym...

26 maja 2023

Webinarium pt. „Integruj biznes, nie dane! Czyli dlaczego sama integracja danych nie zapewni Ci sukcesu na rynku? ” to kolejne z cyklu bezpłatnych spotkań organizowanych przez specjalistów z firmy...

23 maja 2023

Już w czerwcu odbędzie się bezpłatna konferencja „Dane / Wiedza / Innowacje”, organizowana w Warszawie przez firmę Globema. Wydarzenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z pozyskiwaniem,...

22 maja 2023

W dniach 7-8 września 2023 roku w w Białowieży odbędzie się XVI Podlaskie Forum GIS pt. „GIS – nowe możliwości, narzędzia i zastosowania”.

18 maja 2023

Wydział Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe oraz Esri Polska zapraszają na VIII Forum BioGIS - System Informacji Przestrzennej w...

16 maja 2023

W sobotę (20 maja) odbędą się Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, w ramach których będzie można się dowiedzieć jak wygląda studiowanie na Wydziale Geodezji i Kartografii.

15 maja 2023

Skutki zmian klimatycznych, presja urbanizacyjna oraz bezpieczeństwo mieszkańców – to główne wyzwania współczesnych miast. W odpowiedzi na nie, z inicjatywy Centrum GovTech działającego w ramach...

Nasze patronaty

Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK
12-14.06.2023
X Konferencja GIS w Nauce
22-23 czerwca 2023
III konferencja GIS w Edukacji
21 czerwca 2023
DANE / WIEDZA / INNOWACJE
14 czerwca 2023

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018